Горячее 01 марта 2018

Райавтодор разом з компанією ПАЕК долають наслідки негоди в Снігурівському районі

Начальник Снігурівського райавтодору Віктор Тодоров повідомив, що ситуація на дорогах району контрольована. Снігоочисна техніка райавтодору разом з допомогою аграріїв розчищає дороги. Втім свої «корективи» вносить сильний вітер, через який на дорогах виникають снігові замети. Про це Тодоров розповів в коментарі виданню «Снігурівка.ІНФО».

Впродовж доби в Снігурівському районі дорожники розчищали сніг силами райавтодору. Також допомогу надав Юрій Кормишкін, залучивши техніку групи компаній «ПАЕК».

«Всю ніч техніка працювала на дорогах, сніг розчищався. Працювали дві одиниці нашої техніки, а також дві наймані машини. Також технікою допомогав Кормишкін, він надавав свою техніку для розчистки доріг», — сказав начальник райавтодору.

Зазначимо, що за словами начальника райавтодору, в Снігурівському районі, на щастя, не було зафіксовано серйозних ДТП та заторів на дорогах.

Окрім того, на миколаїський та херсонський напрямок облдержадміністрація обіцяла надати додаткову техніку для боротьби зі сніжною стихією.

«Ситуація постійно моніториться, проте вітер вносить свою корективи. Наприклад, техніка почистила дорогу, а через сильній вітер через півгодини ситуація повторюється, виникають пагорби», — додав він.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top