Новости 01 марта 2018

Влада Снігурівщини цілодобово контролює ситуацію з непогодою: наразі надзвичайних подій в районі не виникало

Голова Снігурівської райдержадміністрації Інна Бойко разом зі своїми заступниками організували цілодобове чергування у зв’язку із погіршенням погодних умов. Наразі в районі ситуація стабільна, дороги розчищені, а для людей діють пункти обігріву. Про це в коментарі виданню Снігурівка.ІНФО розповіла голова районної ради Тетяна Мезіна.

За її словами, зі вчорашнього дня задіяний транспорт райдержадміністрації та райради для того, щоб мати можливість контролювати ситуацію в усіх населених пунктах району.

«Вже другий день представники райдержадміністрації, дякуючи голові Інні Володимирівні, її заступникам, діє цілодобове чергування. Був задіяний транспорт райради та РДА, щоб перевіряти ситуацію в сільських радах та цілодобово мати оперативну інформацію», — розповіла Мезіна.

Також вона зазначила, що в районі немає знеструмлених населених пунктів. На дорогах працює техніка компанії «ПАЕК» та місцевих фермерів, які погодилися надати допомогу в прибиранні снігу.

«На щастя всі лінії електропередач цілі, у всіх населених пунктах є світло. Також в районі функціонують пункти обігріву, по селам є такі пункті і в лікарні є, проте туди поки що ніхто не звертався. На дорогах району працює техніка. Дякую Юрій Анатолійовичу Кормишкіну за надану допомогу. Також й інші сільгоспвиробники зі Снігурівки відгукнулися і надають допомогу в боротьбі зі стихією», — додала голова райради.

За інформацією ДСНС, в Снігурівському районі функціонують чотири пункти обігріву: в районній лікарні м. Снігурівка, в Братівській сільській амбулаторії (дорога на Херсон), Олександрівській сілкій раді (дорога на Херсон), а також в Широківській сільській амбулаторії (дорога на Миколаїв).

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top