Горячее 06 июля 2018

Снігурівщину включили до Східного госпітального округу Миколаївщини

У середу, 4 липня, Кабінет Міністрів України затвердив перелік і склад госпітальних округів Миколаївської області. На Миколаївщині діятимуть 4 госпітальні округи – Первомайський, Вознесенський, Миколаївський та Східний.

Заступник голови ОДА Євген Шевченко розповів, що при формуванні госпітальних округів на базі центральних районних лікарень та міських лікарень враховувалася щільність населення, стан автошляхів, матеріально-технічна база закладів охорони здоров’я, наявність спеціалістів.

Так, Первомайський госпітальний округ включає м. Первомайськ, Врадіївський, Доманівський, Кривоозерський, Первомайський райони та загалом охоплюватиме населення в 163,2 тис. осіб.

До складу Вознесенського госпітального округу увійшли м. Вознесенськ, м.Южноукраїнськ, Арбузинський, Братський, Веселинівський, Вознесенський, Єланецький райони. У ньому медичні послуги отримуватимуть 181,8 тис. осіб.

Миколаївський госпітальний округ – м. Миколаїв, Березанський, Вітовський, Миколаївський, Новоодеський, Очаківський райони. 648,1 тис. осіб будуть обслуговуватися на його території.

Східний госпітальний округ включає м. Баштанка, м. Новий Буг, Баштанський, Березнегуватський, Казанківський, Новобузький, Снігурівський райони. 147,3 тис. осіб отримуватимуть медичні послуги на території цього округу.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Міністерство охорони здоров’я України була подана пропозиція щодо створення в Миколаївській області Східного госпітального округу, де буде одразу дві опорні лікарні – в Снігурівці та Баштанці. Про це на сесії районної ради 16 березня повідомила голова райдержадміністрації Інна Бойко.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top