Новости 06 июля 2018

На ДП «Південне» у Киселівці завершуються роботи зі збирання врожаю люцерни [ФОТО]

В перші дні липня на Дослідному підприємстві «Південне», що розташувалось на території села Киселівка, розпочались активні роботи із прибирання врожаю люцерни на полі площею 128 га. Про це в коментарі «АгроЮг» розповів директор підприємства Юрій Котик.

Наразі проходять активна фаза косіння, укладання у валки і тюкування цієї культури, після чого тюки відвозять пайщикам для видачі орендної плати.

«Косіння люцерни триває протягом 5 днів і ще плануємо витратити десь приблизно 4 дні для того, щоб докосити. Наразі фаза дощів пройшла, волочки підсихають, ми їх одразу тюкуємо, грузимо на площадки, з них перевантажуємо на автомобіль, а він вже розвозить тюки по господарствах «Південне», «Таборівске» і «Агро-Ютас», – ділиться сільгоспвиробник.

Технологічні роботи виконуються завдяки тракторам МТЗ 892, тюкувальних машин фірми SIPMA, а також ваговозам, які завантажують тюками і розвозять їх по господарствам.

Незабаром перша половина поля люцерни буде повністю прибрана, і тоді тут одразу запустять дощувальні машини, поки в обробітку буде знаходитись інша його частина. Адже люцерна є багаторічною культурою, і, за словами Юрія Котика, приблизно через три тижні завдяки зрошенню буде спостерігатись новий результат.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top