Новости 27 апреля 2018

Снігурівчани вшанували пам’ять жертв Чорнобильської трагедії [ФОТО]

В ніч на 26 квітня 1986 року відлік часу став далеко не мирним, а бойовим і аварійним. Розпочався лік сумної історії атому. То був чорний день в історії України, день, коли Чорнобиль став відомий усьому людству. Гірка, як полин, слава. Пам’ять знову і знову повертається до тієї страшної дати, коли жменька пожежників через чотири хвилини після аварії вступила у жорстокий і смертельний поєдинок з розбурханою атомною стихією. У вічі смертоносному вихору радіації глянули герої, проявивши незламність волі і духу. Ціною свого життя вони зупинили дикий вогонь реактора.

У четвер, 26 квітня, до 32 річниці Чорнобильської катастрофи відбувся пам’ятний мітинг, панахида та покладання квітів до пам’ятника жертвам Чорнобильської катастрофи. В заході взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Верловицький, голова райради Тетяна Мезіна, представники міської ради, ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС на чолі з Віктором Войцешиним, представники підприємств, установ та організацій, учнівської молоді та мешканці міста.

Звертаючись до присутніх земляків-ліквідаторів, перший заступник голови РДА Сергій Верловицький зазначив:

“Ви врятували не лише українців, а й усе людство від смертельної небезпеки. Від імені голови райдержадміністрації Інни Володимирівни Бойко та від себе особисто дякую вам за ваш подвиг та бажаю вам та вашим родинам злагоди, здоров’я і благополуччя, багато щасливих днів! Нехай більше ніколи не спіткає нашу країну така біда як Чорнобиль!” – сказав Валерійович.

Настоятель Церкви святого Миколая літнього отець Володимир відслужив панахиду за загиблими під час ліквідації і померлими внаслідок катастрофи на Чорнобильській атомній електростанції, після чого, снігурівчани вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятного знаку.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top