Новости 28 июня 2018

Снігурівський суд припиняє розгляд справ через відсутність суддів

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє про припинення відправлення правосуддя з 29 червня 2018 року. Про це повідомляю прес-служба суду.

У зв’язку з закінченням шестимісячного строку тимчасового переведення шляхом відрядження суддів Первомайського міськрайонного суду Миколаївської області Фортуни Тетяни Юріївни та Рубіжанського міського суду Луганської області Кобзаря Юрія Юрійовича, 28 червня суддів відраховано зі штату Снігурівського районного суду Миколаївської області. За штатним розписом у суді чотири посади суддів,  три з яких на даний час є вакантними.

Суддя Іванна Квєтка призначена на посаду судді строком на 5 років відповідно до Указу Президента № 286/2012 від 24 квітня 2012 р. «Про призначення суддів», припинила виконувати повноваження судді, у зв’язку з закінченням п’ятирічного строку на який її призначено.

З 2 липня канцелярія суду буде здійснювати прийом та реєстрацію заяв, позовних заяв громадян та установ, матеріалів і клопотань поліції, матеріалів кримінальних проваджень скерованих прокуратурою. Однак, розподілити справу конкретному судді за допомогою автоматизованої системи документообігу суду здійснити неможливо у зв’язку з їх відсутністю.

За зазначених обставин цивільні та адміністративні справи мають зберігатися у канцелярії до призначення суддів або вирішення питання відрядження суддів з іншого суду. Кримінальні провадження, клопотання слідчих органів та інші матеріали згідно чинного законодавства будуть направлятися до апеляційного суду Миколаївської області для вирішення питання їх розгляду в інших судах області.

Зазначимо, що Тетяну Фортуну відрядили у Снігурівський райсуд з Первомайського міськрайонного суду у грудні 2017 року.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top