Новости 30 июня 2018

На Снігурівській трасі невідомі крадуть щойно встановлені дорожні знаки [ФОТО]

На автодорозі Т-15-08 Калинівка-Снігурівка тривають роботи з поточного середнього ремонту. Підрядна організація ТОВ «Ростдорстрой» виконує один із завершальних етапів ремонту — облаштування автодороги знаками. Втім, відразу ж після установки деякі знаки безслідно зникають. Про це повідомляє Служба автомобільних доріг Миколаївської області.

За інформацією підрядника на вказаній ділянці трапляються випадки крадіжок щойно встановлених дорожніх знаків. Вищевказані дії містять ознаки правопорушень, склад яких визначено в ст. 185 «Крадіжка» ККУ та ст. 277 «Пошкодження шляхів сполучення і транспортних засобів» ККУ.

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області в черговий раз звертається до всіх свідомих громадян з проханням бережно ставитися до державного майна та дорожнього обладнання, адже від наявності знаків чи бар’єрного огородження залежить не лише безпека руху автомобілістів та пішоходів, а деколи навіть життя.

Тому якщо ви стали свідками скоєння актів вандалізму невідкладно повідомляйте про це підрозділи нацполіції за телефоном 102 та відповідальному черговому ДП «Миколаївський облавтодор» за телефонами : +38(067)512 65 41 або (0512) 56 41 16 – цілодобово.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top