Новости 28 июня 2018

У Снігурівці з нагоди Дня Конституції України відбувся святковий концерт

27 червня в Снігурівському районному будинку культури пройшли урочисті заходи, присвячені 22 річниці Конституції України.

Зі святом мешканців Снігурівського району привітали перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Верловицький та голова районної ради Тетяна Мезіна.

У своєму вітальному слові Сергій Верловицький зазначив:

«Прийняття Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі. Саме Основний Закон проголошує людину, її життя, права і свободи вищими цінностями. В цей складний для України час нам всім вкрай важливо усвідомити, що закон в нашій державі – один для всіх. Дотримання і розуміння цього допоможе утвердженню демократичних засад, що були закріплені цим надзвичайно важливим документом. Хай дух справедливості і права прийде до серця кожного громадянина, а взаєморозуміння та підтримка сприяють становленню й розбудові нової європейської держави»

В рамках урочистого заходу з нагоди прийняття Конституції України Сергій Верловицький та Тетяна Мезіна нагородили почесними нагородами осіб, які зробили значний особистий внесок в розвиток Снігурівщини.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих в зоні АТО наших земляків. Кращі учні навчальних закладів міста поклали вінки до стели борцям за волю та незалежність України, стели загиблим воїнам-снігурівчанам у Другій Світовій війні та до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам.

Своїми запальними піснями та танцями артисти Миколаївського академічного художнього драматичного театру подарували присутнім гарний настрій.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top