Новости 29 июня 2018

Снігурівщина має отримати 4 млн гривень субвенції на реалізацію освітніх пілотних проектів

За рахунок субвенції з обласного бюджету місцевим бюджетам на оновлення матеріально- технічної бази та упровадження енергозберігаючих технологій в опорних школах, надання фінансової підтримки загальноосвітнім навчальним закладам області, які беруть участь у пілотних проектах, таких як «Новий освітній простір», «Нова українська школа» заплановані видатки для новоствореного опорного навчального закладу на базі Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 в сумі 4,1 млн грн. Про це повідомляє прес-служба Снігурівської РДА.

Зазначається, що кошти будуть спрямовані на капітальний ремонт першого поверху будівлі — 1,4 млн грн та придбання обладнання для навчальних кабінетів — 2,7 млн грн.

Також, за рахунок субвенції з обласного бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету затверджено видатки відділу освіти райдержадміністрації для оснащення кабінетів «Інклюзивно – ресурсного центру» в сумі 162 988 гривень.

Крім того, рішеннями Снігурівської районної ради від 15.06.2018 року №9 та від 25.06.2018 року №4 передбачено видатки на виготовлення проектно- кошторисної документації та супровідні роботи на нове будівництво спортивного залу Калинівського НВК в сумі 440 612 тис грн.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top