Горячее 05 мая 2018

На водоймах Снігурівщини заборонено купатися: аналіз води не відповідає санітарно-гігієнічним вимогам

Днями було проведено засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Снігурівській райдержадміністрації під головуванням заступника голови РДА Андрія Гищака за участі представників 24-ї державної пожежно-рятувальної частини Снігурівського РС ГУ ДСНС, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та інших служб.

Згідно з інформацією Снігурівського районного лабораторного відділення «Жовтневого міжрайонного відділу лабораторних досліджень»(лист №298-23 від 12.04.2018 р.) щодо результатів лабораторних досліджень води поверхневих водойм II категорії (р. Інгулець) в межах території м. Снігурівка за 2016-2017 роки виявлено багаторазове перевищення Індексу ЛКП (лактозопозитивна кишкова паличка).

Враховуючи бактеріологічно-хімічний склад водного масиву р.Інгулець та відсутність обладнаних у передбаченому порядку вздовж берегової лінії рятувальних пунктів та паспортизованих місць відпочинку на воді, комісією з ТЕБ та НС було прийнято рішення щодо встановлення заборони купання людей на водних об’єктах Снігурівського району в літній період 2018 року.

Рятувальним службам було рекомендовано постійно проводити рейдові перевірки місць заборонених для купання, традиційного відпочинку населення на воді, із залученням працівників наглядових органів, засобів масової інформації та райдержадміністрації.

Головам міської та сільських рад було доручено переглянути та взяти на облік усі місця традиційного відпочинку людей біля води. Відповідними рішеннями визначити їх такими, що мають статус «місця традиційного відпочинку людей біля води» та «місця заборонені для купання».

Раніше повідомлялося, що у річці Інгулець, частина якої протікає по території Снігурівського району, зафіксовано перевищення кількості хлоридів і сульфатів до 8-11 разів. 

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Опрос

Кто должен быть нардепом по 130 округу?

Самое читаемое

To Top