Горячее 16 апреля 2018

«Досі міською радою нічого по пільгам не зроблено», — Бойко про пасажирські перевезення в Снігурівці

Голова Снігурівської райдержадміністрації Інна Бойко розповіла, що Снігурівська міська рада досі не вирішила питання по пільговим перевезенням населення у місті. Про це вона повідомила в коментарі виданню «Снігурівка.ІНФО».

За словами голови РДА, набрала чинності постанова уряду про монетизацію пільг, тому зараз на місцях влада може прийняти рішення, як компенсувати пільговим категоріям проїзд – готівкою або безготівковою компенсацією.

«Досі міською радою нічого по пільгам не зроблено. Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів, яка вже визначила порядок надання пільг. Органи місцевого самоврядування повинні вирішити самі – чи проводити монетизацію і видавати людям в готівковій формі пільги, чи залишати безготівкову компенсацію пільгового проїзду. Міська рада досі не прийняла жодного рішення. Виконком поклав ці повноваження на депутатів, тому що депутатський корпус доволі часто скасовують їх рішення. А гроші дає, в принципі, депутатський корпус. Тому виконком прийняв рішення перекласти це питання на плечі депутатів», — розповідає Інна Бойко.

Очільниця району впевнена, що Снігурівська міськрада не в повному вирішує це питання. При тому, згідно з новим законодавством, у Снігурівці кількість населення, що має право на пільговий проїзд, скоротилася майже вп’ятеро.

«Я вважаю, що міська рада недопрацьовує сьогодні, тому що на сьогоднішній день про монетизацію говорити зарано, тому що у двомісячний термін облдержадміністрація повинна прорахувати суму щомісячної готівкової виплати. Тому зараз потрібно було дати людям пільговий проїзд, тим паче, що зараз дуже сильно зменшилась категорія. Згідно з постановою Кабінету Міністрів, пенсіонери за віком виключені з цієї категорії. Якщо разом з пенсіонерами раніше було близько 5 тисяч пільговиків, то зараз залишилося приблизно 1300. Відповідно і сума на пільги зменшилася, тому міська рада повинна була вирішити питання», — зазначила Бойко.

Нагадаємо, раніше жителі Снігурівки поскаржилися, що міська влада встановила тариф на проїзд містом в розмірі 4 гривні, але при цьому не виділила не копійки з міського бюджету на компенсацію за перевезення пільгових верств населення. Питання пільгового проїзду підіймав і народний депутат Андрій Вадатурський, після чого мер Леонід Голобля пообіцяв вирішити проблему до 15 березня. Втім, проблема лишилася, а місцеві мешканці і надалі скаржилися через відсутність пільг в автобусі.

Зрештою голова Снігурівської райдержадміністрації Інна Бойко запропонувала провести виїзне засідання постійної «транспортної» комісії районної ради на базі Снігурівської місьради для вирішення нагального питання пільгового проїзду містом.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Опрос

Кто должен быть нардепом по 130 округу?

Самое читаемое

To Top