Новости 20 апреля 2018

Лише після початку кримінального провадження окремі депутати зі Снігурівського району подали декларації

Минулого року Снігурівським відділом Баштанської місцевої прокуратури розпочато кримінальне провадження за фактом умисного неподання окремими депутатами місцевих рад декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік (ст. 366-1 КК України).

Під час досудового розслідування вказані депутати подали декларацію, кримінальне провадження щодо них було закрито та за матеріалами прокуратури працівниками Управління захисту економіки Нацполіції в області складені 4 протоколи за вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого ч.1 ст.172-6 КУпАП.

За результатами розгляду протоколів зазначених суб’єктів декларування судом визнано винними у вчиненні правопорушень та накладено адміністративне стягнення у виді штрафу у розмірі 850 грн. кожному.

Довідково: відповідно до ст. 366-1 Кримінального кодексу України за умисне неподання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбачено покарання у вигляді штрафу від двох тисяч п’ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або позбавленням волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Опрос

Кто должен быть нардепом по 130 округу?

Самое читаемое

To Top