Горячее 13 июня 2018

«Нікуди не поспішають»: Широківська ОТГ поки не подала заявку на інфраструктурні проекти, для яких передбачено 86 млн гривень

Поки об’єднані територіальні громади по всій країні отримали в загальній сумі близько 1 мільярда гривень інфраструктурної субвенції, жодна ОТГ на Миколаївщині, в тому числі і Широківська громада Снігурівського району, не поспішає просуватися в цьому питанні. Про це йдеться мова на сайті «Децентралізація».

Комісія при Мінрегіоні в цілому погодила вже 1171 інфраструктурні проекти об’єднаних громад на загальну суму 993 мільйони гривень. Проекти на всю суму виділеної субвенції подали тільки громади Донеччини та Закарпаття. 9 ОТГ Донеччини будуть впроваджувати 21 проект на загальну суму 33 млн грн. 6 ОТГ Закарпаття реалізують за рахунок субвенції 18 проектів на суму 15,9 млн грн.

«Без єдиного узгодженого проекту залишаються всі 28 ОТГ Миколаївській області. Станом на 8 червня від громад Миколаївщини в Мінрегіон не надійшло жодної проектної заявки. В цьому році в державному бюджеті для них передбачено трохи більше 86 млн грн», — йдеться на сайті децентралізація.

Раніше перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства В’ячеслав Негода закликав громади не зволікати з проектними заявками, а обласні державні адміністрації та центри місцевого самоврядування — надати експертну, консультаційну підтримку громадам у підготовці відповідних заявок і проектів.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top