Горячее 29 марта 2019

Освітянам та медикам Снігурівщини в повному обсязі погасили заборгованість по зарплатні

Станом на ранок п‘ятниці 29 березня державне казначейство в повному обсязі перерахувало кошти педагогічним працівникам та працівникам медичних закладів Снігурівщини. Про це у Facebook повідомила голова райдержадміністрації Інна Бойко.

«Шановні педагогічні працівники та працівники медичних закладів Снігурівщини. Повідомляю Вам, що кошти по заборгованності по заробітній платі сьогодні 29 березня о 10 годині через державне казначейство в повній сумі перераховані в банки на Ваші особисті рахунки . Дякую Вам за терпіння та витримку», — написала Бойко.

28 лютого Верховною Радою України розглянуто і затверджено Проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік, згідно якого відновиться фінансування бюджетників 10 областей України, на території яких 23 грудня 2018 року мали відбутися вибори до ОТГ.

Не відбулися перші місцеві вибори і в 12 об’єднаних територіальних громадах Миколаївщини. Перерваний виборчий процес не дозволив новоутвореним громадам сформувати  власні представницькі та виконавчі органи, вступити в прямі міжбюджетні відносини з державним бюджетом. Через що освітяни та медики Снігурівщини залишилися без заробітних плат.

Нагадаємо, що про загрозу невиплат заробітних плат медичним працівникам та вчителям під час бюджетної сесії Миколаївської обласної ради перед Новим роком попереджав “Наш край” на чолі з головою Миколаївської обласної організації політичної партії Юрієм Кормишкіним.

Тоді партія закликала Уряд, Кабмін та народних депутатів оперативно втрутитися та вирішити питання соціальної напруженості в ОТГ. Оперативність затягнулась на два місяці. Місцеві ради намагалися виправити в цей час ситуацію,закриваючі борги по зарплатні з вільних залишків, але не всі мали таку можливість.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top