Горячее 02 января 2019

Завдяки голові Снігурівської РДА Інни Бойко у районній лікарні вдалося уникнути відключення опалення

Завдяки зусиллям голови Снігурівської районної державної адміністрації Інни Бойко в новорічну ніч вдалося уникнути відключення опалення в районній лікарні. Про це Бойко написала на своїй сторінці в Facebook.

Як раніше повідомлялося, компанія «Ніктеплозбут», яка поставляє опалення у Снігурівську району лікарню, нещодавно виграла тендер на поставку опалення, однак через дії мера Снігурівки Леоніда Голоблі і виконкому міської ради, не було прийнято рішення про тариф. В результаті підприємство не уклало договір на поставку тепла з 1 січня через що пацієнти і лікарський персонал могли залишитися без тепла.

Голова РДА зазначила, що через загрозу вимкнення тепла до неї звернулося багато мешканців Снігурівщини.

«Кожен рік на суму бюджетних коштів треба проводити державні закупівлі теплової енергії для лікарні , використовуючи систему прозоро (а ніяк не продовжувати дію діючих договорів). Всі тендери були оголошені своєчасно. В кожній процедурі взяло участь по одному учаснику. Такі відкриті торги вважаються такими , що не відбулися. Вже 20.12.2018 року ЦРЛ вийшла на переговорну процедуру.  Але затвердження тарифу на альтернативну теплову енергію є компетенцією, на жаль, міської ради, його голови. Якби міський голова усвідомлював всю міру відповідальності за людей, то засідання виконкому міської ради на 20 грудня було б фахово підготовлено: забезпечено участь всіх членів виконкому, вивчені матеріали, які готуються на розгляд членів виконкому, запрошена фірма постачальника та знайдене виважене рішення. То мабуть ситуація була б інша і договір в межах чинного законодавства був уже до 31.12 .2018 укладений. Але на жаль маємо що маємо» — зазначила Бойко.

За її словами, в новорічну ніч, коли люди були за святковими столами і вона, і головний лікар вели перемовини по підключенню опалення.

«Хай це буде піар, як вважають деякі, однак під мої особисті гарантії до п’яти ранку 1 січня 2019 року подача тепла розпочата. А це означає, що мені довіряють, та мої слова чогось варті. Це так звані робочі моменти , яких не видно, але за якими стоїть 85 хворих та 30 осіб медичного персоналу, які в новорічну ніч знаходилися в лікарні. Впровадження пілетних котлів дало дійсну економію, яку в 2018 році ми витратили на придбання так необхідного обладнання в лікарню та ремонти. І це теж не заперечний факт. А те що район не вклав жодної копійки в будівництво нової котельні так це ж добре. Все більше керівників шкіл, дитячих садків висловлюють бажання перейти на альтернативний вид опалення, а кошти від економії направити не на проїдання, а на розвиток установ», — написала Бойко.

Також Бойко підкреслила, що дійсно в 2017 році в ЦРЛ встановлено пілетні котли, що значно покращило ситуацію з теплом в лікарні.

«Я вважаю це досягненням Снігурівського району. Скажу більше, нам заздрять інші райони та приїздять за обміном досвіду. Той факт, що в лікарні дуже тепло спростувати не можливо. Ті хто буває в лікарні це відчув, люди вже звикли до температури в приміщенні на рівні 24 градусів. Тим паче, факт залишається фактом – було заощаджено 2 млн.грн бюджетних коштів. Альтернативне опалення дуже актуальне питання. Сьогодні є багато бажаючих перейти на такі джерела опалення. І в Снігурівці такі види опалення вже з’являються і у підприємців, і в приватних будинках. Вартість вугілля сьогодні дуже значна і вона зростає, як, до речі, і вартість електроенергії. На сьогодні вартість вугілля 6500грн., електроенергія коштує для підприємств 3грн 10коп. і до того ж з 12.12.2018 року скасовані постановою НКРЄ три тарифи. Якщо раніше ми мали змогу опалювати приміщення установ району по нічному тарифу, щоб економити кошти, то зараз це неможливо. Приведу тільки один аргумент: в 2018 році районний бюджет витратив на опалення шкіл по електроенергії 6млн.грн. , то вже в 2019 на це потрібно 12млн.грн. Не знаю як автори статті розраховували вигоду по опаленню електроенергією, однак в їх фаховості я не те що сумніваюся, я впевнена що вона відсутня. По статистичним даним в 2017 році вартість опалення по лікарні 1кв.метра по вугіллю складала — 134 грн., по електроенергії — 51грн, по пілетам -23 грн», — написала вона.

Крім того, очільниця району подякувала депутатам обласної ради, які впродовж року усіма зусиллями допомагали Снігурівщині розвиватися.

«Ще хочу подякувати за спільну працю в минулому році депутатам обласної ради, завдяки яким район отримав більше 20 млн.грн на ремонти доріг, більше 3млн грн. на мікропроекти, 4млн.грн на розвиток опорної школи. Це і Донченко О.В, і Закусілов А.М., і Кормишкін Ю.А , і Боднар Н.О. Протягом місяця ми будемо підбивати підсумки минулого року і поступово інформувати про те, що зроблено і те, що зробити не вдалося. Формувати план роботи на цей рік. Незважаючи на те, що багато вже зроблено, перед нами стоїть ще багато завдань. І нехай деякі вважають це піаром, але ми послідовно з депутатським корпусом районної та обласної рад будемо змінювати те, що залежить від нас», — резюмувала вона.

5 Комментариев

 1. Аноним

  02.01.2019 at 22:15

  что значит завдяки. а разве это не ее непосредственная обязаннасть обеспечать бесперебойную работу таких организаций.

 2. рсроил

  02.01.2019 at 22:18

  что значит завдяки. а разве это не ее непосредственная обязаннасть обеспечать бесперебойную работу таких организаций.

 3. Доктор Паша

  03.01.2019 at 19:14

  спасибо инне владимировне. а то мы без вас не справились бы. с годом свиньи вас!!!! это ваш год. мы в вас верим! (шутка)

 4. Иванов Антон

  04.01.2019 at 02:03

  Сколько у нас идиотов в районе — Дарбиняны, Шиян и Голобля!

 5. Аноним

  10.01.2019 at 21:49

  А смысл вашего отопления, (которое включать это ваша прямая обязанность) если вы всех хороших врачей выгоняет, потому что они вам «дань» носить отказываются. Бессовестные вы….. С Новым годом, свиньи.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top