Новости 24 января 2019

Група компаній «ПАЕК» у 2018 році сплатила до бюджету майже 200 мільйонів гривень

За 2018 рік компанії підприємства групи компаній «ПАЕК» сплатили до бюджету 191,7 мільйонів гривень, що на 16,3 мільйони більше, ніж у 2017 році. Про це повідомив генеральний директор ГК «ПАЕК» Юрій Кормишкін у своєму інтерв’ю.

Нагадаємо, Юрій Кормишкін очолив ГК «ПАЕК» 7 лютого 2018 року, після трагічної смерті Володимира Лусти. До структури компанії входять декілька підприємств на яких працює майже 2000 чоловік.

«Середня заробітна платня (працівників «ГК «ПАЕК» – ред.) значно вища, ніж по Миколаївському регіону в цілому. Сьогодні в Україні не так багато підприємств, які попри військові дії та економічні проблеми, працюють чесно та успішно, день у день сплачують заробітну платню людям та усі податки, наповнюючи обласний бюджет», – наголосив Кормишкін.

Він зазначив, що тільки за 2018 рік їх компанії сплатили до бюджету 191,7 мільйонів гривень, що на 16,3 мільйони більше, ніж у 2017 році.

 «Цю інформацію дуже просто перевірити у податковій. Це при тому, що ми є й експортерами аграрної продукції. А за останні два роки наша компанія не отримала від держави ні дотацій, ні відшкодування ПДВ, як інші зернотрейдери. Отримали нуль», – стверджує гендиректор ГК “ПАЕК”.

Кормишкін додав, що компанія веде свій бізнес прозоро, чим є підтвердження регулярні перевірки бізнесу різними структурами.

«Я не знаю жодного підприємства в Україні, яке б не перевіряли на законність ведення бізнесу. Незалежно від того, яка в нас влада, нас кожен рік перевіряють. Наприклад, наша компанія у 2018 році пройшла 52 перевірки різними існуючими структурами. Не враховуючи кримінальних справ, які потім були закриті у зв’язку із відсутністю складу злочину», – акцентував депутат-аграрій.

Таку кількість перевірок гендиректор компанії не вважає упередженим ставленням до себе як до бізнесмена з боку різних структур або влади. Навпаки, ці перевірки проходять відповідно до законодавства України.

«Я не бачу тут ніякої упередженості. Сьогодні таке ставлення до всіх підприємців. А якщо казати загалом, то треба міняти систему в країні. Наші органи виконують ті законодавчі акти, які є. Звідси і така кількість періодичних перевірок. І, спираючись на свій досвід, скажу, що багатьом структурам ці численні перевірки не приносять задоволення. Досить часто вони впираються в нікому не потрібну бюрократію», – запевнив бізнесмен.

Також Юрій Кормишкін висловив свою думку щодо неодноразових наклепів з боку журналістів в бік його персони, як бізнесмена. Він зазначив, що часто в перегонах за сенсацією та грошима люди навіть не намагаються розібратись в тій чи іншій ситуації.

«Замовних статей виходить багато. А наприкінці цього року один, так званий, журналіст поскаржився губернатору, ніби я незаконно обробляю якусь землю. Правоохоронці відреагували, але справу швидко закрили. Навіть правоохоронці пояснили, що закон я не порушував, але ніхто – ні журналіст, ні редактор, ні замовник потім не вибачилися за свій наклеп. Ось з чим доводиться стикатися… Я пригадую ситуацію, коли в одному з видань написали, що одне з наших підприємств спалило чиїсь вулики. Я про це дізнався з газет, відношення до цього ми не мали. До нашого підприємства вони не зверталися, а просто сказали на камеру те, що сказали. Пройшло півроку, я проводив зустріч на окрузі у Снігурівці. До мене підійшли люди, яким належали вулики і які скаржилися журналістам, що я їх ніби спалив. Казали, що тоді їх попросили зробити цей наклеп, що вони не те мали на увазі та інші нісенітниці. А потім попросили 50 тисяч гривень на 6 вуликів. Я їм сказав, що грошей не дам, але навесні привезу нові вулики. Та вони все одно хочуть отримати гроші», – розповів він.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top