Новости 24 января 2019

На Снігурівщині скасували карантинні обмеження з африканської чуми свиней

У Снігурівському районі скасували карантинні обмеження з африканської чуми свиней. Дане рішення було прийнято членами державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Снігурівській РДА, яке відбулось 21 січня під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Верловицького.

В ході засідання, начальник Снігурівського міжрайонного управління Держпродспоживслужби Дмитро Куліуш доповів, що протоколом засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації від 06.11.2018 №6 був запроваджений карантин по африканській чумі свиней на території домогосподарства в с. Івано-Кепине, Снігурівський р-н, Миколаївська обл. Даним протоколом був затверджений План заходів щодо недопущення поширення та ліквідації африканської чуми свиней в вищевказаному домогосподарстві.

Відповідно питання другого протоколу №7 засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації від 12.12.2018, за інформаціями Павлівської, Афанасіївської, Нововасилівської, Василівської сільських та Снігурівської міської рад вимоги Плану заходів виконані. Встановлений сорокаденний відлік часу з 12.12.2018.

Снігурівською РДЛВМ проведено заключну дезінфекцію подвір’я та приміщення для утримання свиней в епізоотичному вогнищі. Наданий звіт про результати досліджень Баштанської міжрайонної державної лабораторії Держпродспоживслужби від 16.01.2019 №5 на якість проведення дезінфекції. Відповідно наданого звіту, дезінфекція якісна.

Відтак, з 21 січня карантин з африканської чуми свиней в Снігурівському районі скасовано. Окрім того, комісія постановила начальнику Снігурівського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області, сільським головам, Снігурівському міському голові – проводити роз’яснювальну роботу щодо попередження занесення вірусу африканської чуми свиней та про кожен випадок захворювання або загибелі свиней негайно повідомляти Снігурівське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top