Новости 23 января 2019

Помер колишній заступник головного лікаря Снігурівської ЦРЛ Анатолій Яровий

Пішов з життя заслужений лікар України, колишній заступник головного лікаря Снігурівської центральної районної лікарні Анатолій Леонтійович Яровий. Дану інформацію виданню «Преступности.НЕТ» підтвердив головний лікар ЛШМД міста Миколаєва Олександр Дем’янов.

За словами Дем’янова він зараз займається організацією похорону Ярового. Прощання з Анатолієм Яровим орієнтовано відбудеться в п’ятницю, 25 січня.

Яровий народився в 1937 році в Одеській області. Після закінчення в 1964 році лікувального факультету Одеського медичного інституту імені Пирогова проходив інтернатуру по хірургії та урології в Миколаївській обласній лікарні.

З 1970 по 1976 рік працював в Снігурівській Центральній районній лікарні лікарем, заступником головного лікаря. У 1976 працював лікарем-ординатором міськлікарні №3 Миколаєва. У 1977 його призначили заступником головного лікаря по медичній частині.

Уже в 1981 Яровий був організатором проведення першого в Україні експерименту по об’єднанню стаціонарного відділення міськлікарні №3 і станції швидкої медичної допомоги до лікарні швидкої медичної допомоги. З 1987 був головним лікарем цієї лікарні. Був депутатом Миколаївської міської ради 22-24 скликань. У 1998 його удостоїли звання «Городянин року» в номінації «Охорона здоров’я та медицина».

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top