Новости 23 января 2019

Житель Снігурівщини наказав синові носити за ним музичну колонку і попрямував під пісні бити вікна

У Снігурівському районі чоловік наказав своєму синові голосно включити музику на портативної колонці і відправився під звуки громити гумовою палицею вікна — за це його засудили до умовного терміну. Про це свідчить відповідний вирок Баштанського районного суду Миколаївської області, повідомляє Преступности.НЕТ.

Як говориться в матеріалах, близько першої години ночі чоловік спочатку затіяв сварку зі своєю дружиною. Після цього він наказав неповнолітньому синові взяти музичну колонку, вийти разом з нею на вулицю і включити голосно музику. Під музику чоловік пішов до магазину і близько 2:00 гумовою палицею розбив там п’ять вікон. Один з жителів села вийшов і почав просити хулігана зупинитися, але той лише почав нецензурно виражатися в його сторону.

Далі він почав стукати по воротах місцевого жителя і при цьому їх пошкодив. Після цього він ще розбив лобове вікно «ГАЗелі» і стукав ще по одним воротам домоволодіння. Близько третьої години ночі він уже дістався до місцевої автозаправки і почав розмахувати палицею біля вікна касира. Потім він звернув увагу на камеру відеоспостереження і втік.

В результаті суд визнав обвинуваченого винним у скоєнні злочину, передбаченого частиною 1 статті 296 ( «Хуліганство») Кримінального кодексу України і засудив до одного року обмеження волі. Одночасно його звільнили від відбування покарання з випробувальним терміном в один рік. Також суд стягнув з нього на користь власника магазину, де побили вікна, п’ять тисяч гривень матеріального збитку.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top