Горячее 10 апреля 2019

Виконком Снігурівської міськради підвищив тариф на воду до 46 гривень за кубометр

У вівторок, 9 квітня, на засіданні виконавчого комітету Снігурівської міської ради було прийнято рішення про коригування тарифу на водопостачання та водовідведення, згідно якого ціна на воду підвищиться до 46 гривень за кубометр. Про це у коментарі виданню Снігурівка.ІНФО повідомив депутат міськради Вадим Журавель.

За словами депутата, членів виконкому почали запрошувати за день до засідання. При тому він зазначив, що засідання виконкому зазвичай проходить в останній четвер кожного місяця.

«Вони порушили процедуру. По-перше, з депутатами не було обговорення цього тарифу. По-друге, один з членів виконкому задав питання, чому тариф не був пропрацюваний з депутатами, головами постійних комісій, керівництвом мерії та водоканалу. Все це Голобля проігнорував, при тому, що раніше обіцяв пропрацювати цей тариф», — сказав депутат.

Варто зазначити, що на сайті міської ради відсутній проект рішення по тарифу, в чому Журавель також вбачає порушення процедури. До того ж, у розділі «Рішення виконкому міської ради» на офіційному сайті Снігурівської міськради, останні рішення датуються ще 27 лютого.

Нагадаємо, що на початку лютого на сайті міськради з’явилася інформація про підняття тарифу на воду, згідно якого кубометр води коштуватиме майже 57 гривень.

Після цього голова Снігурівської райдержадміністрації заявила, що оприлюднивши на сайті міськради новий тариф на водопостачання та водовідведеня без обґрунтовання підняття ціни, КП «Снігурівський комунальник» та відповідальні особи міської ради порушили закон.

Крім того, партія «Наш край» виступила з вимогою не підвищувати тариф на водопостачання і водовідведення у Снігурівці. Депутат облради Андрій Закусілов, звертаючись до представників міської влади, зауважив, що тариф потрібно обов’язково обгрунтувати та надати пояснення депутатам.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top