Новости 15 апреля 2019

Лише після резонансу у ЗМІ, Снігурівська міськрада вирішила оприлюднити проект рішення про збільшення тарифу на воду

Як раніше повідомлялося, 9 квітня на засіданні виконавчого комітету Снігурівської міської ради було прийнято рішення про коригування тарифу на водопостачання та водовідведення, згідно якого ціна на воду підвищиться до 46 гривень за кубометр. Про це повідомляє Снігурівка.ІНФО.

При цьому була порушена процедура затвердження тарифу – керівництвом мерії та КП не проводилось опрацювання питання з депутатами, головами постійних комісій, не була надана обґрунтована калькуляція тарифу, не проведено експертизу якості води.

Варто зазначити, що на сайті міської ради був відсутній проект рішення по тарифу. У коментарі виданню депутат міськради Вадим Журавель зауважив, що в цьому також вбачає порушення процедури.

До того ж, навіть після проведення виконкому 9 квітня, у розділі «Рішення виконкому міської ради» на офіційному сайті Снігурівської міськради, останні рішення датувалися ще 27 лютого.

Втім, після висвітлення рішення на сайті Снігурівка.ІНФО, а також суспільного напруження серед мешканців Снігурівки, на сайті міської ради все ж таки з’явився проект рішення «Про встановлення КП «Снігурівський  комунальник» коригованих тарифів на надання послуг по централізованому   водопостачанню та водовідведенню в місті Снігурівка».

Варто зазначити, що на прийняття виконкомом рішення про підвищення тарифу жителі Снігурівки відреагували вкрай негативно.

Крім того, голова Миколаївської обласної організації партії «Наш край» Юрій Кормишкін повідомив, що політичною силою ініційовано питання подання адміністративного позиву про визнання неправомірним рішення виконкому Снігурівської міськради, прийнятого за ініціативою КП «Снігурівський комунальник» щодо підвищення вартості тарифу на водопостачання та водовідведення до 46 гривень. 

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top