Горячее 20 апреля 2019

У Снігурівському районі відкрили нову амбулаторію [ФОТО]

У четвер, 18 квітня, в селі Першотравневе Снігурівського району відкрили нову амбулаторію. У відкритті амбулаторії взяли участь заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Валентин Гайдаржи, голова Снігурівської райдержадміністрації Інна Бойко, депутат Миколаївської облради Юрій Кормишкін, голова райради Тетяна Мезіна, голови сільських рад та місцеві мешканці.

«Я не першу амбулаторію вже відкриваю. Радію кожен раз. Тому що за останні роки в селах дійсно нічого у нас не будувалося… Завдяки ініціативі жителів населених пунктів, а в умовах будівництва це було співфінансування, ми почали будувати там, де: а) є необхідність, б) є підтримка і бажання жителів», – зазначив Валентин Гайдаржи.

Юрій Кормишкін в свою чергу наголосив, що амбулаторію побудували у Першотравневому лише завдяки місцевим мешканцям, завдяки їхньому вибору та довірі до депутатів.

«В Миколаївській області побудували 14 амбулаторій, в Снігурівському районі — тільки одна, і вона в Прешотравневому, тому що ми тут є основним землекористувачем. Завдяки вам, завдяки тому, що ви проголосували за Олену Віталіївну, ми також, як депутатський корпус, на сесії обласної ради голосували, щоб ця амбулаторія була тут у вас. І голосували за те, щоб автомобіль також вам попав. Так що завдяки вам, завдяки вашому вибору і нашому господарству, ми як депутати, також даємо перевагу вам – нашим людям. Хочу побажати вам, щоб всі ви сюди ходили тільки за консультаціями і запитаннями чому у нас ніхто не хворіє», – наголосив Кормишкін.

Окрім того, закладу були вручені ключі від нового автомобіля Renault Duster. У закладі буде надаватись первина медична допомога у повному обсязі.

«Встановлення діагнозу, виписки лікарняного листа, направлення до вузьких спеціалістів і профілактичні заходи. Відкриття даного центру дає можливість нашим пацієнтам не наймати транспорт, для того щоб поїхати до лікаря в районний центр», – наголосив головний лікар ЦПМСД Павло Соловйов.

 

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top