Новости 10 мая 2019

«Треба залучити порти і стивідорні компанії»: Кормишкін запропонував комплексно вирішити проблему доріг

Миколаївська область славиться проблемним дорожнім покриттям вже котрий рік поспіль. Та на думку голови партії «Наш край» в Миколаївській області, депутата обласної ради, гендиректора групи компаній «ПАЕК» Юрія Кормишкіна, це питання має вирішуватись комплексно, залучаючи до цього сусідні області – Херсонську та Одеську. Про це він розповів в інтерв’ю інтернет-виданню «Мой город».

Дійсно, в Миколаївській області одні з найгірших доріг в Україні, але це не означає, що на ці дороги не виділялись кошти в певній мірі. В першу чергу, це комплексний підхід, який повинен мати відношення до Херсонської, Миколаївської, Одеської області. У нас знаходиться найбільше портів. Все зерно з України завозиться в наші порти, і сьогодні всі їх власники, надаючи послуги по перевантаженню на кораблі, мають сплачувати два види збору – перший платиться в Україні, а другий платиться на офшорні компанії, – коментує ситуацію Кормишкін.

Вирішення проблеми він бачить в тому, щоб внести відповідні зміни до законодавства України, і перенаправити зазначену суму коштів, що сплачують порти, в обласні та місцеві бюджети на ремонт доріг.

Від того, що сьогодні ми будемо забороняти везти 40 т — 50 т , ми не підемо від корупційної складової. Але якщо ми зможемо зробити дорогу, де буде їхати вантаж 40 т — 50 т, і він буде приїжджати в наші порти, і порти будуть відраховувати податки до місцевого бюджету, а не в державний. Тоді за ці кошти можна буде ремонтувати дороги, – впевнений Кормишкін.

Голова партії «Наш край» зазначає, що у випадку заборони для аграріїв транспортування важких вантажів, це потягне за собою збільшення собівартості хліба та хлібобулочних виробів.

Якщо не буде продаватися зерно і його не будуть везти в порт, в Україну не буде заходити валютна виручка. А сьогодні в Україні кожен другий долар приходить в нашу країні від аграрного сектору. Тобто, треба мати комплексний підхід, але залучити порти і стивідорні компанії, – підсумовує Юрій Кормишкін.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top