Новости 11 декабря 2015

Нарікань від батьківського комітету дитячого садка № 2 стосовно неякісного харчування та порушення теплового режиму не надходило — Снігурівська міськрада

Згідно публікації під заголовком «Скарги від батьків, встановимо веб – камеру!», яка була розміщена на шпальтах газети «Голос Снігурівщини»,  випливає, що багато скарг надходить з приводу харчування, температурного режиму та питання порушень навчального процесу саме від батьків, діти яких відвідують дошкільний навчальний заклад №2.

Але ж насправді на вказаній нараді розглядалися проблемні питання дошкільної освіти, які виникли внаслідок перевірок, та проблеми загальноосвітніх шкіл району, а не міських, як зазначено у публікації.

Жодних нарікань від батьківського комітету дошкільного навчального закладу № 2 стосовно неякісного харчування та порушення теплового режиму не надходило. Обігрів закладу здійснюється за рахунок електроопалення, яке ніяким чином неможливо вкрасти, тому встановлювати відеокамеру в котельні просто немає сенсу.

Колектив закладу є дуже освіченим та компетентним і батьки вихованців неодноразово висловлювали за це подяку,  а про недовіру ніколи не було й мови. Тому колективу немає сенсу спричиняти спротив встановленню відеокамер.

2 Комментариев

 1. А.С.

  12.12.2015 at 17:20

  Ларченко врет! В который раз врет и не краснеет. Скотина!

 2. Первый

  12.12.2015 at 17:34

  Ларченко вылазь с кабинета! Пора тебе прописку менять! Твое место у параши!
  И твой дружек Иван скоро будет рядом с тобой! Скоро все узнают как вы дерибаните бабло.
  А еще то, как Иван тебя от народного гнева спас, во время майдана. Думаете забыли или не знают что Иван у тебя 50 зелени взял за то, что твою жопу тогда спас!

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top