Новости 15 декабря 2015

Ми готові до будь-якого прояву співпраці і до плідної спільної роботи — керівник фракції «БПП — «Солідарність» в облраді Кухта

Формування постійних депутатських комісій у Миколаївській обласній раді триває. У нинішньому скликанні депутатів стало менше, тому постало питання оптимізації загальної кількості комісій і їхнього переформатування. Остаточне рішення ще не прийнято. Про це все розповів керівник фракції «Блоку Петра Порошенка — «Солідарність» в облраді, заступник голови Миколаївської територіальної організації партії Іван Кухта.

За його словами, відбулося засідання робочої групи. Депутати від фракцій і політичних сил, представлених в облраді. Вони надали свої пропозиції щодо того, яким бачать формат роботи у раді, хто в якій із комісій хотів би мати свого представника у керівному складі.

— Наше головне завдання — це сформувати дійсно фахові комісії, щоб обласна рада нового скликання була дієвою, аби кожен із депутатів, хто висловлює бажання там працювати, зміг себе проявити, — зазначив Іван Кухта. — В якому форматі все це відбуватиметься, поки ще точного узгодження не було. Але можу запевнити, що є діалог, є дискусія за участю всіх фракцій і політсил.

Крім того, Іван Кухта прокоментував позицію фракції БПП щодо запропонованого «Нашим краєм» об’єднання політичних сил в обласній раді у форматі: БПП, «Наш край» і «Батьківщина». За його словами, депутати від «Солідарності» ніколи не висловлювалися проти об’єднання з усіма демократичними силами, тому вони готові до будь-якого прояву такої співпраці і до плідної спільної роботі в облраді.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top