Новости 16 декабря 2015

Міська рада звернулася до миколаївських нардепів щодо аварійного стану будівлі колишнього банку «Україна»

Шановні народні депутати України Бриченко Ігор Віталійович, Вадатурський Андрій Олексійович, Кремінь Тарас Дмитрович!

Снігурівська міська рада звертається до Вас із проханням посприяти у вирішенні питання на рівні Міністерства юстиції України щодо зобов’язання Судової адміністрації Миколаївської області навести благоустрій та належний естетичний вигляд нежитлового приміщення (будівлі) колишнього банку «Україна», яке розташоване за адресою: Миколаївська обл., м.Снігурівка, вул. Леніна, 121.

Вищезазначена нежитлова будівля належить на праві власності Судовій адміністрації Миколаївської області та свого часу (в 2002 році) була передана їм для розміщення там районного суду.

Зокрема, протягом багатьох років Судовою адміністрацією Миколаївської області вищезазначена будівля взагалі не експлуатується, жодні ремонтні роботи не проводяться, не здійснюється навіть елементарний догляд та благоустрій за приміщеннями будівлі та прилеглою територією.

В результаті вищезазначених дій, станом на сьогоднішній день дане приміщення, яке розташоване в центрі міста на головній вулиці, має напівзруйнований вигляд і з кожним днем його стан все більше й більше погіршується, що може призвести з часом до його повного руйнування та випадковому завданню шкоди життю та здоров’ю мешканцям міста.

Протягом 2010-2014 років Снігурівська міська рада неодноразово зверталася до Судової адміністрації Миколаївської області з проханням навести благоустрій в належному їм нежитловому приміщенні (будівлі) колишнього банку «Україна», але жодної реакції та відповідних дій направлених на наведення благоустрою зі сторони Судової адміністрації Миколаївської області до цього часу так і немає.

А тому, враховуючи все вищевикладене та зважаючи на незадовільний та аварійний стан нежитлового приміщення колишнього банку «України», яке належить Судовій адміністрації Миколаївської області просимо Вас з метою упередження завдання шкоди життю та здоров’ю мешканцям міста посприяти на рівні Міністерства юстиції України у зобов’язанні Судової адміністрації Миколаївської області навести благоустрій та привести у належний естетичний вигляд належне їм на праві власності нежитлове приміщення (будівлі) колишнього банку «Україна».

Заздалегідь дякуємо Вам за співпрацю та сподіваємося на порозуміння і на Вашу особисту участь у позитивному вирішенні даного питання.

З повагою до Вас, міський голова О.А.Ларченко

1 Комментарий

  1. Булат

    17.12.2015 at 09:58

    В этом ларик прав. Но, пусть он расскажет как он, будучи депутатом голосовал за передачу здания суд.администрации.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top