Горячее

В Снігурівській в районній лікарні оперували на підлозі в умовах антисанітарії

1.5K

В Снігурівській ЦРЛ одна операційна на всю лікарню і та не бачила ремонту ще з Радянських часів. 

Стан приміщень та оснащення апататурою районніх лікарень залишає бажати кращого. «Савдепівські» будівлі, які десятки років не бачили ремонту, нажаль, це наша реальність.

На останньому засіданні представників влади Снігурівського району виявилось, що у лікарні, яка обслуговує 59 населених пунктів, лікарі вимушені були оперувати на підлозі. Про це позповів головлікар ЦРЛ Олексій Ястребов, повідомляє Depo.Миколаїв.

На своїй посаді він нещодавно, з січня 2016 року, але вже обурений станом справ. На величезну лікарню всього одна операційна, а стіл для оперативних втручань взагалі можна відправити на металобрухт.

Коли Ястребов поцікавився, де проводяться операції у випадку ДТП чи інших надзвичайних ситуацій, лікарі повідомили, що на підлозі: «Зараз завершується капітальний ремонт операційної. Одна операційна на всю лікарню — це просто жах! Коли я питаю, як щось трапиться, то паралельно де другу операцію проводити? Кажуть, що оперували на підлозі!».

У ХХІ столітті лікарі районної лікарні вимушені оперувати на підлозі у приміщенні, яке більше схоже на підвал або склад.

Крім того, Олексій Ястребов додав, що Снігурівська ЦРЛ чи не єдина, де немає операційної в гінекологічному відділі. Жінок везуть по вулиці в інший корпус.

«Треба вирішити: ми хочемо мати в районі лікарню чи не хочемо?… Це нонсенс відділ акушерства та гінекології у своєму складі навіть не має операційної…Я не кажу навіть за плановий кесерів розтин, буває така патологія, що треба тільки на носилках нести. Ви собі уявіть: з центру акушерства і гінекології через весь двір в єдину операційну в лікарні», — заявив головний лікар Снігурівської ЦРЛ», — заявив лікар. 

Наразі в лікарні проводиться реформування. Оптимізується кількість ліжок, які не були затребовані та проходить скорочення.

17 Комментариев

  1. Ковалевская

    26.02.2016 at 17:25

    Куда смотрели бывшие руководители района? Деребанили район?

    Ответить
    • Гостья

      26.02.2016 at 18:19

      А куда смотрит теперешняя власть? Или под этим ником сидит танька лузерша? Танюшенька ты лучше работой займись, скоро все равно на выход, с вещами!

      Ответить
    • Лука

      27.02.2016 at 10:58

      Регионалы все разокрали.

      Ответить
  2. Совесть Снигиревки

    26.02.2016 at 18:12

    Почему старый главврач не сидит в тюряге? Кто его крышует? Видать не зря эта выскочка заторможенная Завацкая за него так глотку рвет! Видать с ним в связке? Или как еще понимать ее дэбильные выкрики в пользу врача-ворюги?!

    Ответить
    • Шурочка

      27.02.2016 at 01:33

      Хоча б хтось розуміє те, що ці виродки піаряться на темі з лікарнею? Огидно і мерзотно! Хоча, забув, цеж партія Презідєнта, а їм можна. Так і живемо.

      Ответить
  3. Наташа

    26.02.2016 at 21:53

    А Йулька ссыться рассказать о своей деятельности, тьфу ты, точнее своей бездеятельности. Все знают ее как балаболку. Что еще можно сказать о человеке, который кинул всех.

    Ответить
  4. Вита

    27.02.2016 at 01:04

    что за бред несет этот Ястреб? кто оперировал на полу?? чтоб нести такую чушь, надо факты иметь. ему эти ублюдки с РГА в уши вкладывают, а он языком мелет, пень старый. в больнице порядок был, а сейчас начали мутить крутить. Закуся не вылазит с ЦРБ сутками, надоел уже персоналу своей физиономией. эх, что-то тут нечисто. глаз положили на больничку

    Ответить
    • Шурочка

      27.02.2016 at 01:31

      О, а это прорезалась пані-Снігурьовка по імені Юляшка. Мы твій лексікон добре знаємо, ты б краще молчала, а то ми почнемо говорити, доречі, з фактами і фільмами, як ти прямо в одному з приміщень рда де чим займалась. А ти думала там не було камер? Дарма!)

      Ответить
    • Эдик

      27.02.2016 at 10:57

      Поддерживаю! Больница была одна из самых лучших при прошлом руководстве црл! Сейчас идёт зачистка и три урода хотят прибрать к своим рукам кое какие финансовые потоки.

      Ответить
  5. Эдик

    27.02.2016 at 10:54

    А что все забыли про партию рыгыонав? Забыли как эти суки обокрали страну?

    Ответить
  6. Аноним

    27.02.2016 at 11:07

    А Твардовская член Партии Регионов? Давно Круглову зад лизала? Так вот ему спасибо пусть скажет, за то что он развалил район.

    Ответить
  7. Вопрос

    27.02.2016 at 11:09

    А чего прокуратура и сбу бездействуют в отношении экс-главврача? Его ведь надо судить, и посадить!

    Просим правоохранительные органы отреагировать на данный факт! Иначе, за кой хер мы вам зарплату платим?

    Ответить
  8. Вита

    27.02.2016 at 16:37

    Лучше пусть расскажут, как женщине увольнением угрожали, что та бедная вышла из кабинета и на тот свет отошла. оптимизация?

    Ответить
  9. Наташа

    28.02.2016 at 01:47

    А ещё пусть расскажут чей тесть в Николаеве игровые автоматы крышевал, это тоже будет интересно.
    Или кто-то думает, что все забыли как Ёжик бабло при Яныке рубил и в шоколаде жил? Помним. Напомним!

    Ответить
  10. чиновник

    28.02.2016 at 14:04

    Больничке торба

    Ответить
    • Наташа

      28.02.2016 at 16:16

      Спасибо нашему Президенту Петру РОШЕНКО!

      Ответить
  11. Іжачек

    28.02.2016 at 17:26

    Власти не было. А теперешних хотят грязью облить.

    Ответить