Горячее 04 марта 2016

«Йде масове звільнення. Медики розгублені…», — мер Ларченко про ситуацію навколо Снігурівської лікарні

Останнім часом в ЗМІ почали часто з’являтись матеріали по дискредитації Снігурівської центральної районної лікарні. У Снігурівського міського голови склалося враження, що це брудна замовна акція. В колективі створено нестерпну атмосферу безнадії, сіється недовіра серед населення до наших медиків. Про це повідомляє офіційний сайт Снігурівської міської ради. Пише «СНIГ — Снигирёвская Народная Internet Газета«.

«І це йдеться про ЦРЛ, яка ще зовсім донедавна вважалася однією з кращих в області. В усі попередні роки, зазначу, районна влада завжди приділяла належну увагу розвитку системи охорони здоров’я на Снігурівщині. Не зайвим, мабуть, сьогодні нагадати злослівцям про зроблене у цій винятково важливій соціальний галузі», — говорить Ларченко.

Мер Снігурівки вважає, що при найактивнішій підтримці саме тодішнього, а не теперішнього керівництва РДА, районної ради було значно покращено матеріально-технічну базу ЦРЛ. За порівняно короткий строк з’явилося сучасне медичне містечко з поліклінікою, новими корпусами хірургічного, дитячого відділень. Красивою стала територія лікарні. Поряд з ЦРЛ виросла вулиця з житловими садибами для медпрацівників, споруджених на кошти сільгосппідприємств району.

«За останні роки при допомозі влади, аграріїв вдалося значно оновити парк автомобілів швидкої допомоги. «Підставляла своє плече» і міська рада, а саме в покращенні житлових умов медичних працівників. За ініціативи колишнього головного лікаря ЦРЛ, заслуженого лікаря України П.М.Острогляда, якого, між іншим, не спромоглися навіть провести належним чином «на відпочинок», були залучені значні грантові інвестиції. Вдалося таким чином реалізувати кілька масштабних проектів, зокрема, капітально відремонтувати пологове відділення», — пише Ларченко.

Він також додає, що Снігурівська ЦРЛ у числі перших на Миколаївщині запустила механізм «лікарняної каси». Колективом медичного закладу нагромаджено чималий досвід вдосконалення медичної допомоги людям. Снігурівська ЦРЛ не раз ставала місцем проведення обласних семінарів.

«Тут, де «роблять операції на підлозі», фахівців не збирали б… Мабуть, невипадково у ході реформ медичної галузі наша центральна районна лікарня визнана базовою в районі. І дуже прикро, що дехто намагається назавжди перекреслити досягнуте колективом, якому нині чомусь відмовлено у праві вирішувати свою долю. Головним завданням його очільника повинні бути збереження набутого і примноження добрих справ на медичній ниві. А це неможливо без створення умов для плідної праці, взаємопорозуміння», — вважає очільник міста.

Сьогодні ж снігурівчани спостерігають, м’яко кажучи, дуже дивну кадрову політику, до якої вдається і нині діючий головний лікар ЦРЛ.

«Йде масове звільнення. Медики розгублені, у відчаї. Хто ж з молодих фахівців захоче працювати у нас, ризикуючи щомиті залишитися «за бортом»?» — задається питанням міський голова.

Ларченко вважає, що така «оптимізація», котра охопила не тільки медичну сферу, до добра не доведе.

«Ми дожилися до того, що відділенням Ощадбанку у нас керують вже у Березнегуватому, йому підпорядковані зараз й енергетики. Місцевим податківцям шлють команди з Баштанки. Звідти їх отримують і працівники газового господарства. Хтось, очевидно, дуже зацікавлений, щоб Снігурівка якнайшвидше опинилася на задвірках Миколаївщини і втратила безповоротно перспективу розвитку, свого майбутнього. Кому це вигідно? Звичайно, в діяльності колективу ЦРЛ є недоліки, промахи. Їх треба, безперечно, виправляти, але не шляхом руйнації напрацьованого роками. Цього допустити не можна. Має, зрештою, сказати з цього приводу своє вагоме слово й районна влада», — вважає мер Снігурівки.

8 Комментариев

 1. Наташа

  04.03.2016 at 11:37

  У Ларика с бывшим и был бизнес

 2. Іжачек

  04.03.2016 at 11:45

  Три врача уже нашли работу в Николаеве.

  Все, доигрались, теперь некому лечить снигиревцев! Фенита ля камэдия! Зал аплодирует! Актёры принимают цветы! Кассир внимательно считает «выручку»!
  Занавес, бля!

 3. Шурочка

  04.03.2016 at 11:50

  А Закусилов будет недоедки с ромашки везти в больницу, или наоборот будет недохлебку тарабанить с пищеблока больницы в Ромашку?

  • Эдик

   04.03.2016 at 11:53

   Он же волонтер, ему можно. А если он еще будет кричать «Слава Брэчинко…» ой простите, ошибся «Слава Украине», то ему и не такое можно!

 4. Витаха

  04.03.2016 at 16:43

  танька будет лечить историями виты твардовской в уши людям))

 5. Валентина

  05.03.2016 at 21:04

  все цирк. после сессий они все (кухта, завацкая, бахонок, твардовская и бриченка) бухают в кахе Ромашка и ржут над людьми!

  • чиновник

   10.03.2016 at 00:30

   Недомэра Долину Бриченко и его посипаки главврачом хотят поставить……. пи*ец

 6. Витаха

  10.03.2016 at 17:01

  всё к чему бриченко касается можно сразу на свалку. ну и выбрали земляка.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top