Новости 19 декабря 2016

В Снігурівці збирали гроші та співали «Червону руту» в «Караоке на Базарі»

За півгодини виграти призи і підзаробити, лише завдяки вмінню співати — реально, якщо опинитися у потрібному місці у потрібний час. І це довели перші учасники пісенного конкурсу «Караоке на Базарі», яке відбулося 17 грудня присвячене Дню Святого Миколая! У першому турі присутні співали пісню «Червона рута».

Ведучий конкурсу Лошак Олександр обрав найкращих.  У другому турі учасники змагалися за оплески публіки. Дар’я заспівала пісню Любов Успенської — «Пропадаю я», її тезка та наймолодша учасниця виконала «Миколай спішить до нас», Яна обрала хіт Христини Соловій – «Тримай», Карина «Долиною туман» — Ірини Зінковської, а Олег проспівав «Корабли» — Дмитра Колдуна.

Перехожі, які цього дня опинилися на ринку, охоче приєднувалися до хвилі позитиву, пригощалися чаєм та солодощами.  Глядачка Тетяна зазначила:

«Добре зрештою, що ви таке придумали, бо життя наше важке, і треба вносити у наше життя родзиночку якусь».

До фіналу вийшли Олег та Дар’я. І завданням кожного було під час співу, наповнити капелюх максимальною кількістю грошей. Перемогла Стрємілова Дар’я, яка зібрала і заробила своїм співом приблизно вдвічі більше, ніж суперник – 232 гривень. Отримала в подарунок електричний чайник, медаль та футболку з надписом переможець конкурсу «Караоке на Базарі»! Переможиця конкурсу Дар’я поділилася враженнями:

«Якщо чесно, я дуже хвилювалася, однак вирішила спробувати…»

 Подарунки отримали не тільки учасники конкурсу, а й найактивний вболівальник та ті, які вміло порахували гроші.

<iframe src=»//vk.com/video_ext.php?oid=-38379258&id=456239155&hash=4bcdeda91f2ea0bd&hd=2″ width=»100%» height=»450px» frameborder=»0″ allowfullscreen></iframe>

1 Комментарий

  1. ЛЮБОВЬ

    22.12.2016 at 23:50

    ВОТ БЫ С ЛЕГКОЙ РУКИ АЛЕКСАНДРА И НАЧАЛОСЬ Ш О У » СНИГИРЕВСКОЕ КАРООКЕ » ЖЕЛАЕМ УДАЧИ И СПОНСОРОВ !!!

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top