Новости 20 февраля 2017

На Снігурівщині вшановують пам’ять Героїв Небесної Сотні

Указом   Президента  України « Про вшанування подвигу учасників  Революції гідності та  увінчення пам’яті Героїв Небесної Сотні від 11 лютого  2015 року  №69/2015 день 20 лютого встановлено в Україні як День Героїв Небесної  Сотні.

У рамках відзначення  Дня Героїв Небесної Сотні  у районному історико – краєзнавчому музеї відбулися екскурсії, присвячені  пам’яті  Майдану Гідності.  З учасниками танцювального колективу «Джерело» проведена патріотична година «Уклонімося до землі тим, хто в серці буде жити вічно». Відвідувачі мали можливість переглянути  експозицію музею, присвячену   подіям Революції  Гідності. Ознайомились із  історичним   та суспільним значенням  революції , короткими життєписами  деяких Героїв Небесної Сотні.

На Майдані Незалежності загинув юний герой нашого часу Назар Войтович (1996 – 2014). Він був студентом кооперативного коледжу і  обожнював живопис.  Застрілений  за дві години по приїзді на  майдан пострілом в скроню. Люди віддали своє життя за власну націю і державу. Захисники нашої Вітчизни поклали  душу і тіло на вівтар свободи своєї країни і ми про це повинні пам’ятати.

Присутні  вшанували хвилиною мовчання світлу пам’ять тих, хто віддав своє життя,  увійшовши в безсмертя.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top