Новости 16 марта 2017

Незнание законодательства, сплетни, унижение АТОшников: активистка рассказала, как проходят сессии Новопетровского сельсовета

На сессии Новопетровского сельского совета Снигиревского района голосование за какое-либо решение проводится при полном незнании законодательства. Об этом в Фейсбуке написала местная общественница Алена Комарчук.

По словам женщины, от сельсовета невозможно добиться банальной информации о том, когда проходит сессия, а депутатов сообщают о проведении заседания за несколько часов в этот же день. Впрочем, попав на сессию сельсовета, активистка возмутилась, что многие депутаты даже не разбираются в законодательстве, а сельский голова разводит на сессии сплетни.

Сьогодні, нарешті потрапила на сесію сільськоі ради ( до цього дня немогла добитися відповіді коли вона проходить, а депутатів повідомляють про сесію за декілька годин в цей же день). Шо вам сказать?….. Це здец!!!! Голосування за будь яке рішення проводиться за повного незнання законадавства!!!! Базар- це спокійне місце! Плітки присутні навіть на сесіі. Сільголова — втручається в особисте життя людей. Єдине що можу сказати, що моя постійна писанина привела до того що нарешті почали говорити про воду. Вітаю усіх своіх сельчан і не тільки з постійним місцем проживання у дурці, бо по іншому те шо чую і бачу назвати не можу. Ще раз пересвідчилась : она повернулась ко мне задом ( я про владу). Ой, забула: я за даними головного бухгалтера — поофесійний отруйник )))) цианістий калій — це моє фсьо. А і ще » гранди»- це розкрадання коштів з бюджету, ну це я так шоб ви знали, — пишет активистка.

Кроме того, активистка заявила, что сельский голова вместе с депутатами унижали участников АТО, откровенно обманывая и попирая их права. Напомним, Новопетровский сельский совет отказался поставить на квартирный учет бойца АТО с пятью детьми.

Відкрийте очі мать вашу нарешті. Ви — раби!!! Ви сидете і боітеся сказати правду, в очі! Ви боітеся щось змінювати. Вчора сільська голова разом з депутатами принижували атошників, відверто брешучи і попираючи іх права. І шо …. А нічого….. Нас всього троє… І ми нічого не можемо зробити. Прокуратура бездіє, гаряча лінія -нуль, суди- нуль. Нема нічого. Є люди які не здаються . Вчора один з чоловіків сказав одну фразу: НАС ВБИВАЛИ НЕ НА ВІЙНІ- ВБИВАЄТЕ НАС ВИ. Всі хто мовчить, бездіє дозволяючит»владі» «працювати» ВИ вбиваєте нас і самі себе. Украіно — ти заслужила те шо маєш, — подчеркнула женщина.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

To Top