Новости 18 марта 2017

Снігурівські школярі виграли районний тур обласного Фестивалю Дружин юних пожежних [ФОТО]

Починаючи з лютого на території Миколаївщини проходили районні тури обласного Фестивалю Дружин юних пожежних. Виборовши перемогу на даних етапах, учасники дитячого руху вступили в поєдинок за звання кращої команди ДЮП вже на наступному — зональному етапі конкурсу.

15 березня, в приміщенні палацу культури у м. Баштанка, зустрілися команди з Баштанського, Новобузького, Березнегуватського, Казанківського та Снігурівського районів області.

Для розкриття «Домашнього завдання» за темою «Безпека у житті-життя у безпеці» команди підготували театралізовані вистави. Діти вражали членів журі та глядачів, яких у залі було чимало, акторською майстерністю та майстерним вокалом. За результатами змагання перемогла команда «ДСНС крапка ДЮП» із Снігурівщини. До складу команди входили учні Снігурівської ЗОШ I-III ст. №1: Шеремет Дарина, Кухтій Дарина, Ліщенюк Вікторія, Каліченко Юлія, Шеремет Тетяна, Лазаренко Юлія. Друге місце посіла команда «Палаючі серця» з Баштанщини. Третіми стали ДЮПівці з Новобузького району- команда «Полум’яні серця».

Від організаторів заходу, всі учасники зонального етапу Фестивалю, нагороджені цінними подарунками, а команда-переможець виборола право представляти район на обласному етапі, який відбудеться 15 травня у м. Миколаєві.

Керівництво Снігурівського РС ГУ ДСНС у Миколаївській області, за високий рівень підготовки, висловлює слова подяки керівнику команди Щурі Євгенії Андріївні, заступнику директора з виховної роботи Титаренко Олені Анатолівні та бажає міцного здоров я, творчої наснаги у підготовці до обласного етапу фестивалю.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Опрос

Кто должен быть нардепом по 130 округу?

Самое читаемое

To Top