Новости 30 марта 2017

На час нересту в Інгульці заборонили ловити рибу

Відповідно до наказу № 26 від 20.03.2017 р. Управління державного агентства рибного господарства у Миколаївській області “Про встановлення весняно-літньої нерестової заборони на лов риби та інших водних біоресурсів у 2017 році”,встановлено заборону промислового та любительського рибальства, організацію змагань з рибальства, добування водних біоресурсів на час ходу риби на нерест і на період ікрометання раків під час линьки і виношування ікри у такі строки:

— річка Південний Буг – від Варварівського мосту до с. Голоскове – з 5 квітня по 25 травня;

— річка Інгул – від гирла до північної межі с. Розанівка Новобузького району Миколаївської області з придатковою системою — з 1 квітня по 30 червня;

— річка Інгулець в межах Миколаївської області – з 10 квітня по 15 червня;

— в усіх інших не перерахованих внутрішніх водних об’єктах Миколаївської області, розташованих в зоні контролю Управління державного агентства рибного господарства у Миколаївській області – з 1 квітня по 30 червня.

Забороняється всякий вид та засіб вилову річкового рака на водоймах, підконтрольних Управлінню Державного агентства рибного господарства у Миколаївській області в період з 1 грудня 2016 року по 30 червня 2017 року, та під час другої линьки – з 20 серпня по 20 вересня 2017 року.

Забороняється:

— використання плавзасобів (крім суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних живих ресурсів);

— проведення у рибогосподарських водних об’єктах та їх прибережних захисних смугах днопоглиблювальних, вибухових, бурових, сейсмологічних робіт, видобуток гравію та піщано-ракушкової суміші, що можуть негативно вплинути на нерестову міграцію та нерест водних біоресурсів. ;

— проведення змагань із спортивного рибальства;

— проведення підводного полювання.

Дозволяється любительський і спортивний лов риби на період заборони з берега, за межами місць нересту та в межах населених пунктів, розташованих на берегах водойм і річок, однією поплавковою або донною вудками з одним гачком і спінінгом з блешнею (вилов риби – 1кг).

Порушники правил заборони лову риби у нерестовий період будуть притягнені до відповідальності згідно з чинним законодавством.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Опрос

Кто должен быть нардепом по 130 округу?

Самое читаемое

To Top