Новости 14 октября 2015

Я — патріот своєї землі: на Снігурівщині АТОшники поспілкувались з батьками школярів

З метою звернення уваги учнів та батьків на актуальність проблеми виховання патріотизму та національної свідомості, формування шанобливого ставлення до героїв — патріотів України у Центральній ЗОШ І – ІІІ ступенів відбулися батьківські збори на тему «Я — патріот своєї землі».

На заході були присутні батьки військовослужбовців, які зараз знаходяться в зоні АТО, та учасник бойових дій Бляха С.С. Збори розпочалися з вшанування хвилиною мовчання пам’яті загиблих воїнів. Бурхливими оплисками присутні привітали відважного односельця. Ніхто не залишився байдужим до розповіді про те, як він разом із іншими боровся проти зовнішньої агресії за цілісність України, за її волю, честь і славу, за народ. Бляха Сергій закликав школярів любити рідну Україну й бути патріотами своєї держави. Діти подарували захиснику квіти і побажали йому міцного здоров’я, удачі, сил.

Присутні у дружньому колі обмінялися думками щодо змісту напрямів і методів патріотичного виховання дітей у школі та родині. Збори пройшли в чудовій, теплій, затишній атмосфері.

О.П.Фещук, ЗДВР

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top