Новости 17 октября 2015

Голова Снігурівської РДА розкритикувала мера за марнотратство

Більше ніж удвічі проти аналогічного періоду надійшло коштів на рахунок міської ради. Та вкрай важливо, раці¬онально використати кошти та відзвітувати перед громадою за кожну копійку. Економити кошти варто розумно, не скорочуючи витрат там, де це робити недоцільно. Наприклад, не слід заощаджувати на харчуванні діток в дошкільних навчальних закладах.

Так, порівнюючи з 2014 роком, сільські ради збільшили кошти на харчування до 17 грн. На жаль, Снігурівська міська рада, навпаки, зменшила витрати на харчування з 13,52 грн. до 11,02 грн. на день. Зате зарплата мера одна з найвищих в Україні і витрати на пальне та матеріали для службового транспорту зросли проти попереднього року більше, ніж втричі.

Не зрозуміло також, затримку виплат індексацій працівникам дитсадків. Нещодавно на офіційному сайті міськради з’явилося повідомлення про те, що райдержадміністрація перешкоджає успішній роботі мерії. Правда, в ньому не названо конкретних фактів, котрі б підтверджували цей докір. Можливо краще було б міській владі ретельно та публічно проаналізувати свої доходи та видатки у поточному році.

Джерело: Голос Снігурівщини

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top