Новости 17 октября 2015

Снігурівські волонтери та бійці АТО закликають підтримати їх на місцевих виборах

Україна переживає нелегкі часи, та вони показали нам хто є хто. Буремні події на сході Україні продемонстрували, що справжні герої серед нас – це бійці АТО та не менш сміливі волонтери, які доставляли на передову гуманітарну допомогу.

Сьогодні в команді Політичної Партії «НАШ КРАЙ» досвідчені керівники, освітяни, аграрії, підприємці, працівники культури, охорони здоров’я, управлінці, волонтери та учасники АТО.

До нас приєдналися голова Громадської організації «Волонтери Снігурівщини» Олександр Єфремов, боєць АТО, командир батальйону особливого призначення «Миколаїв» Володимир Ванько, священик та волонтер Василь Борисевич, волонтер та меценат Андрій Закусілов, учасник АТО, голова ГО «Ветерани та учасники АТО» Володимир Тищенко, учасник АТО, заступник командира роти полку «Дніпро І» Іван Ткачов та учасник АТО Олександр Воробйов.

Бійці та волонтери, кандидати у депутати обласної, районної і міської ради від Політичної Партії «НАШ КРАЙ» звертаються до своїх земляків та просять підтримки:

«Ми, учасники АТО, волонтери вирішили балотуватися до місцевих рад від Політичної Партії «НАШ КРАЙ» , тому що саме в цій команді ми побачили справжніх професіоналів, бізнесменів, аграріїв та управлінців. Вони першими відгукнулися, коли потрібно було надати допомогу нашим добровольцям та українській армії. Ми бачимо в цьому прояв поваги до всіх, хто не побоявся стати на захист нашої Батьківщини, хто своїми життями та хоробрістю зупинили агресора і не допустили біди та руйнування в наш край.

На жаль, Снігурівщина втратила п’ять воїнів, які загинули за наш спокій та мир. Ми не маємо права їх забувати. Найкращим вшануванням пам’яті всіх загиблих на війні є зміни в нашій державі, в нашій області, в районі, місті. Саме для цього ми ідемо в депутати, хочемо, щоб наш район, наша Снігурівка розвивалися. Заради нас, заради наших дітей, закликаємо земляків підтримати нашу команду, команду  Політичної Партії «НАШ КРАЙ», — звертаються волонтери та бійці АТО.

A-IvKpRTsBA

Прес-служба Миколаївської обласної організації Політичної Партії «Наш Край»

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top