Горячее 11 мая 2017

Голова Снігурівської РДА Інна Бойко відновлює практику виїзних засідань на території сільських рад з метою вирішення нагальних питань

У середу, 10 травня, в заді засідань райдержадміністрації відбулася щотижнева апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів РДА, державних установ та організацій міста під головуванням голови райдержадміністрації Інни Бойко.

Підсумовуючи результати роботи за минулий тиждень, Інна Бойко звернулася до структурних підрозділів з приводу розробки ними пропозицій щодо вирішення нагальних питань. Також вона акцентувала увагу присутніх на дотримання дисципліни та правил трудового розпорядку.

На нараді обговорювалися питання щодо використання планових показників наповнення районного бюджету. За повідомленнями фінансового управлення РДА, приріст районного бюджету за 4 місяці 2017 року по відношенню до планових показників минулого року склав 133%.

Наприкінці наради Інна Бойко відмітила, що буде відновлено практику проведення виїзних засідань на території сільських рад з метою вирішення нагальних питань.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top