Новости 18 октября 2015

З Україною в серці, — в Снігурівці відбувся святковий концерт та церемонія передачі Рушника єдності

В цьому році Миколаївська обласна адміністрація, управління культури, обласний центр народної творчості започаткували загальнообласну соціокультурну акцію «Є хліб — є й життя», присвячену 25-й річниці Незалежності України.

В п’ятницю, 16 жовтня в районному будинку культури відбувся святковий концерт та церемонія передачі Рушника єдності, в якому взяли участь голова Снігурівської районної державної адміністрації Тетяна Твардовська, Юрій Кормишкін, голова Березнегуватської районної державної адміністрації Владислав Дмитрів, начальники та директори структурних управлінь та департаментів облдержадміністрації, директори освітніх та культурних закладів області.

Рушник символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до своїх дітей, до всіх, хто не черствіє душею. Цей символ живе в наших оселях, як ознака великої любові і незрадливості.

725-c22fb789f57576c24d352fbe74fb32bf

Україна завжди була житницею Європи і сьогодні вона знову стає однією з головних виробників сільськогосподарської продукції. Виробництво зерна завжди було провідною галуззю сільського господарства нашого району. Цього року хлібороби Снігурівщини виростили і зібрали достойний урожай. За попередніми підрахунками отримано понад 300 тисяч тонн зерна. За всі роки незалежності України аграріям району ще ніколи не вдавалося зібрати такий урожай.

Згадали і наших захисників Вітчизни. 70 років тому закінчилася найстрашніша в історії людства війна. І хіба могли подумати солдати, які звільняли Україну від фашизму, що 70 років, їх онукам та правнукам випаде знову боронити Україну. Сьогодні людей всієї України об’єднує одна спільна мрія «Хочу жити без війни».

430-8b18dbf9e09e364250f595a462909e93

В концертному залі були присутні сивочолі ветерани Великої Вітчизняної війни, воїни-афганці, учасники антитерористичної операції. Всі вони в свій час гідно виконали свій обов’язок перед Батьківщиною. На жаль, багатьох уже немає з нами. Тож їх пам’ять вшанували хвилиною мовчання.

В прагненні підтримати наших відважних вояків єднаються і дорослі, і діти. Зараз мабуть, як ніколи до цього в нашій країні слова вдячності волонтерам вимовляє кожен. Адже їх неоціненна праця та титанічні зусилля врятували не одне життя. Протягом останнього року волонтери Снігурівщини здійснили 54 виїзди в зону АТО, перевезено сотні тон вантажу.

370-9dd86be2b7460f2e65c02e5b2cdd6478

Допомагають волонтери, хто чим може: військовим спорядженням, грошима, продуктами, одягом, взуттям, транспортом, вільним часом, оберегами, сувенірами, теплим словом, листами. Ми дякуємо їм за допомогу і молимося за них.

Протягом останніх років вагомих здобутків вдалося досягнути і в галузі медицини. Завдяки участі в грантових проектах відремонтовано терапевтичне відділення, відкрито дві палати інтенсивної терапії з новітнім обладнанням, створено сімейний пологовий будинок. Також з 2008 року лікарня має пересувний флюорограф.

З 2007 року проводилась цілеспрямована робота по покращенню матеріально-технічної бази дитячого відділення. Відкрита реабілітаційна палата для проведення занять з дітьми з порушенням опорно-рухового апарату, спелео-палату, фітобар, кабінет інгаляторій. Біля відділення споруджений дитячий майданчик.

З грудня 2012 року функціонує центр первинної медико-санітарної допомоги, а ФАПи в селах Олександрівка, Павлівка, Новопетрівка реорганізовано в амбулаторії загальної практики сімейної медицини. На сьогодні лікарня – це сучасний комплекс, який має все необхідне, щоб рятувати життя.

Є чим пишатися і працівникам освіти. За останні роки значно зросла кількість дошкільних навчальних закладів. На сьогодні у 38 садочках виховується 1513 дітей.

Гордість нашої освіти – це вчителі. Про їх високий фаховий рівень свідчать перемоги у Міжнародних та Національних педагогічних виставках, а також в обласних конкурсах. Освітяни району плідно впроваджують у практику інноваційні методи навчання.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top