Новости

В Снігурівській райдержадміністрації провели щотижневу апаратну нараду

608

Сьогодні, 3 липня відбулася щотижнева апаратна нарада під головуванням керівництва району Інни Бойко та Тетяни Мезіної за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та державних установ району. 

Було розглянуто ряд важливих питань. Інна Володимирівна повідомила, що була проведена нарада з сільгоспвиробниками, більшість вже розпочали збирання ранніх зернових. Суслєганова Наталія Петрівна, повідомила, що на сьогоднішній день вже 10,4 % врожаю зібрано.

Очільниця району проінформувала присутніх, що 26 червня відбулася сесія міської ради, де було прийнято рішення “Про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад Снігурівського району”. Зазначила, що членами ініціативної групи будуть проводитися громадські обговорення з колективами установ району. “Ми йдемо до єдиної об’єднаної громади”- сказала Інна Володимирівна.

Розглядалося питання щодо участі державних установ району в проекті енергосервісу, та необхідності подання більше пропозицій для участі в даному проекті.  Обговорювалися буденні питання структурних підрозділів райдержадміністрації.

Керівники району привітали з професійним святом Пузир Валентину Миколаївну, начальника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури РДА, а також з Днем народження Андрія Панкратова, начальника Снігурівського РС ГУ ДСНС.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Новости