Новости 04 июля 2017

На Миколаївщині намолотили майже 200 тисяч тонн зерна нового врожаю

Станом на 3 липня всі райони області включилися в збирання ранніх сільськогосподарських культур. Через дощі, які пройшли локально майже по всій території області, темпи жнив дещо стримуються. Про це повідомляє Миколаївська ОДА.

Згідно з оперативними даними на ранок 3 липня  хліборобами вже намолочено майже 200 тис.тонн зерна нового врожаю. Середня урожайність ранніх зернових культур по області складає 28,5 ц/га.

Найбільше площ ранніх зернових зібрано у Березнегуватському, Вознесенському та Вітовському районах, де скошено і обмолочено 17-35% площ. Найвищу урожайність зернових культур забезпечено хліборобами Казанківського (35,5 ц/га), Очаківського (34,4 ц/га) та Арбузинського (34,1 ц/га) районів.

Поряд з цим зібрано ріпак з площі 0,6 тис. га, намолочено — 1,0 тис. тонн, при урожайності 14,8 ц/га.

«Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації інформує, що в цілому на збиральних роботах останньої доби працювали 721 зернозбиральний комбайн, при цьому добовий виробіток на 1 комбайн склав 22 га», — йдеться в повідомленні.

На звільнених площах проводиться підготовка ґрунту для посіву озимих сільськогосподарських культур урожаю 2018 року, на цей час фактично підготовлено майже 20 тис. га. Сільгосптоваровиробники, які через погодні умови призупинили хід збирання ранніх, очікують першої можливості вийти в поле, щоб продовжити жнива.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Опрос

Кто должен быть нардепом по 130 округу?

Самое читаемое

To Top