Новости 11 июля 2017

Бойко наголосила на необхідності поліпшення стану благоустрою сільських рад Снігурівщини [фото]

10 липня голова райдержадміністрації Інна Бойко та голова районної ради Тетяна Мезіна провели виїзну кущову міжвідомчу апаратну нараду на базі Горохівської сільської ради за участю Афанасіївської та  Нововасилівської сільрад. Було здійснено об’їзд населених пунктів вищезазначених сільських рад, проінспектовано стан ФАПів, дитячих садків, сільських клубів, бібліотек.

За підсумками проведеного об’їзду Інна Володимирівна  зауважила, що в кожній із зазначених сільських рад благоустрій необхідно поліпшувати. Очільниця району особливо відзначила Афанасіївську сільську раду, яка активно бере участь у грантових проектах. Порадила всім сільським радам долучитися до участі в грантових проектах, адже це шлях для залучення додаткових коштів для вирішення нагальних проблем населених пунктів та поліпшення соціально-економічного розвитку.

Після об’їзду, в приміщенні сільського клубу Горохівської сільської ради відбулася нарада із сільськими головами вищезазначених сільських рад, в якій також взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та державних установ.

Зокрема, на нараді були обговорені питання щодо соціального забезпечення учасників АТО, працевлаштування безробітних, діяльності ФАПів та клубів, земельні питання.

Сільським головам було рекомендовано уважніше контролювати використання землі, в дитячі садки більше постачати овочі та фрукти, завідуючим клубів необхідно активізувати  роботу клубів із залученням молоді.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

To Top