Новости 21 декабря 2017

З допомогою депутата Кормишкіна виконано прохання кандидата в голови Широківської ОТГ Наталії Луцик у встановленні зупинки та громадського туалету біля Новопетрівки

На з’їзді до села Новопетрівка з траси Т-15-08 за ініціативи кандидата в голови Широківської об’єднаної територіальної громади Наталії Луцик була встановлена зупинка для громадського транспорту, а також громадський туалет. Про це повідомляє видання «Снігурівка.ІНФО».

Варто відзначити, що у встановленні зупинки та туалету, а також в облаштуванні заасфальтованого з’їзду с траси до Новопетрівки допоміг депутат обласної ради Юрій Кормишкін.

Як видно, завдяки депутату Кормишкіну та кандидату в голови громади Луцик, вже зараз мешканці та гості Новопетрівки можуть оцінити зручності при очікуванні маршрутного автобусу.

Нагадаємо, Наталя Луцик розповідала, що щодня батьки забирають дітей з інтернату в Новопетрівці і скаржаться на з’їзди дороги, так як проїхати незручно. Керівник навчального закладу від імені батьків вирішила звернутися до депутата Миколаївської облради Юрія Кормишкіна і голови Снігурівської РДА Інни Бойко, щоб по можливості зробити з’їзд зручнішим. Незабаром ремонтні роботи розпочались, а вже зараз виконані обіцяння у встановленні зупинки та туалету.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top