Новости 18 декабря 2017

Кормишкін закликав кандидатів в депутати ОТГ працювати єдиною командою

Голова Миколаївської обласної партійної організації «Наш Край» Юрій Кормишкін закликав кандидатів в депутати об’єднаної територіальної громади працювати єдиною командую і, незважаючи на результат виборів, продовжувати всім разом реалізовувати програму по розвитку рідного краю.

«Я хотів би змінити підхід партії до роботи зі своїми кандидатами у депутати. Не в залежності від того, чи виграють наші кандидати. Я хочу, щоб люди, які йдуть з нами на вибори в різні ОТГ, сільську, обласну, району адміністрації, паралельно підтримували контакт протягом всього року – не тільки під час виборів. Сьогодні переді мною, як керівником «Нашого Краю» на Миколаївщині» стоїть завдання максимально об’єднати все наше представництво в єдину та згуртовану команду. Той досвід, вплив та знання, які сьогодні є у наших людей, допоможуть нам ефективно працювати. Ми мусимо сьогодні підставити плече кожному нашому представнику в кожному районі, селищі, громаді», — підкреслив Кормишкін, роз’яснюючи кандидатам, що ті ніколи не залишаться один на один з проблемами, а завжди можуть розраховувати на оперативну допомогу з боку керівництва партії.

«Наш Край» 24 грудня на вибори в депутати Широківської ОТГ висунув 14 кандидатів. По словам голови політ сили Юрія Кормишкіна, підбір кандидатів проходив дуже ретельно. Всі кандидати в депутати авторитетні люди з достатнім досвідом господарювання.

«Всі наші кандидати – люди, які своїм життям та працею довели відданість своїй громаді. З гордістю можу сказати, що майже всі наші представники це дуже шановані люди в своїх населених пунктах. І на відміну від інших політичних сил, до «Нашого Краю» люди приходять самі, так як хочуть стати частиною нашої команди, зробити свій вклад в розвиток рідного краю», — підкреслив Кормишкін.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top