Новости 26 февраля 2018

Завдяки альтернативному опаленню в Снігурівській ЦРЛ вдалося заощадити майже 2,5 мільйони гривень в районному бюджеті [відео]

Голова Снігурівської районної державної адміністрації Інна Бойко повідомила, що впродовж минулого року з бюджету на закупівлю енергоносіїв було витрачено на 2,4 мільйони гривень менше за рахунок впровадження альтернативного опалення в лікарні. Про це повідомляє інтернет-видання Снігурівка.ІНФО.

Нагадаємо, 23 лютого, відповідно до наказу Національного агентства України з питань державної служби від 20.12.2016р. №277, відбувся публічний звіт голови Снігурівської райдержадміністрації Інни Бойко.

«На оплату енергоносіїв використано на 2 мільйони 409 тисяч гривень менше, ніж у 2016 році. Це пов’язано з тим, що Снігурівська центральна районна лікарня перейшла на альтернативні джерела опалення та не купувала вугілля», — зазначила Бойко під час докладу.

Нове обладнання для опалення Снігурівської ЦРЛ було встановлено в листопаді минулого року. Зазначається, що великою перевагою альтернативного виду опалення є високий коефіцієнт корисної дії та значна економія коштів. Слід додати, що встановлення котлів для лікарні абсолютно безкоштовне і платитимуть лише за отримане тепло.

Крім того, раніше Бойко закликала сільських голів розглянути можливість переведення навчальних закладів в сільських радах на альтернативні види опалення. Тим паче, за словами головного лікаря Снігурівської ЦРЛ Миколи Ковриги, зараз температура в усіх будівлях лікарні складає не менше 24 градусів.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top