Новости 28 февраля 2018

На Снігурівщині двоє людей загинули в результаті отруєння чадним газом

За минулу добу до Служби порятунку по лінії 101 надійшло 2 повідомлення про випадки загибелі громадян. Один випадок стався у селі Євгенівка Снігурівського району, де за інформацією правоохоронних органів в приватному будинку виявлено тіла двох осіб. Про це повідомляє прес-служба ДСНС в Миколаївській області.

Рятувальники знайшли в будинку тіла двох людей — чоловіка та жінки 1935 років народження, які загинули попередньо від отруєння чадним газом від пічного опалення. Остаточну причину смерті загиблих встановить судово-медична експертиза.

Рятувальники Миколаївщини вкотре нагадують! Чадний газ – це дуже підступний та небезпечний ворог! Він не має ані кольору, ані запаху та його помітити або відчути майже неможливо! Лише вчасно виявлене безпричинне погіршення самопочуття, у вигляді симптомів притаманних саме отруєнню чадним газом, може вберегти ваше життя!

Аби вберегти себе та своїх близьких від отруєння чадним газом, дотримуйтесь наступних рекомендацій:

— відкривайте кватирку на час роботи газових приладів;

— перевіряйте наявність тяги в димоходах та вентиляційних каналах;

— слідкуйте, щоб димові та вентиляційні канали були завжди справні;

— не закривайте решітку вентиляційного каналу;

— не залишайте працюючі газові прилади без нагляду;

— не використовуйте газову плиту для обігріву приміщення;

— негайно перекрийте контрольні крани на газових приладах у разі витоку газу або раптового припинення подачі газу і повідомте аварійну службу за телефоном «104».

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top