Горячее 03 июля 2017

Дорога на Снігурівку повинна бути побудована, — Савченко запевнив, що на ремонт траси Т-15-08 вже є 200 мільйонів [відео]

На ремонт дороги Т-15-08 «Калинівка — Снігурівка — Березнегувате» гроші є і її обов’язково побудують. У цьому журналістів запевнив губернатор Миколаївщини під час робочої поїздки на ділянку дороги Н-11, повідомляє інтернет-видання «Мой город».

Нагадаємо, що автодорогу Т-15-08 ремонтуватимуть за рахунок коштів, отриманих з «митного експерименту». Офіційне підтвердження дав бюджетний комітет Верховної Ради. За словами губернатора, з передбачених 450 млн грн на ремонт вже є 200 млн.

«Дорога на Снігурівку повинна бути побудована. На її ремонт гроші є. Сьогодні від митного експерименту у нас є вже 200 мільйонів гривень з бюджету в 450. Я чекаю від нашої митниці, вони і в наступному місяці нам видадуть гроші. Тобто, у нас буде достатньо коштів, — пообіцяв Савченко.

6 квітня 2016 року, на спільному засіданні бюджетної та транспортної комісій Миколаївської облради було прийнято рішення направити на умовах співфінансування 15 мільйонів гривень з обласного бюджету на ремонт доріг в Первомайському, Снігурівському та Жовтневому районах.

У липні 2016 року депутат облради Іван Кухта звинуватив голову Снігурівської РДА Тетяну Твардовську у тому, щщо вона навмисно гальмувала тендер по ремонту траси Т-15-08.

Нагадаємо, в лютому 2016 роки ми вже публікували відео, про те, в якому стані ця траса. З того моменту нічого не змінилося, скоріше навпаки.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

To Top