Новости 19 октября 2015

Звідусіль лунало слово спасибі, — Валентина Валявська, сільський голова

У наш нелегкий в матеріальному плані час пенсіонер вдячний увазі до себе від сторони сторонніх людей. В суботу, 17 жовтня, до мешканців сіл Олександрівка та Михайлівка Олександрівської сільської ради завітали гарні, чуйні молоді люди, привезли окуляри, які дарували пенсіонерам. Ці презенти надав учасник БФ «Крокуємо с турботою» Юрій Кормишкін , успішний аграрій, який уже не один рік відстоює в Миколаївській обласній раді інтереси Снігурівщини. Вдячні мешканці Олександрівської сільської ради бажають йому успіхів.

«Кожного дня хочеться зробити щось корисне, добре, приємне для моїх односельчан. Коли я дізналася про дарунки окулярів пенсіонерам нашого району, то посприяла , щоб їх привезли і до нас. Зв’язалася з БФ І. Бриченка «Крокуємо з турботою», — розповіла про наших пенсіонерів, які іноді невзмозі придбати собі окуляри, витрачаючи пенсію на продукти харчування, на оплату за спожитий газ та електроенергію, купівлю вугілля, дров та медикаментів.

Та чекати довго не довелося. Окуляри отримали пенсіонери за віком, пенсіонери – інваліди, з милицями та на візках, отримали всі кому були потрібні окуляри. Їхні очі сяяли від вдячності і звідусіль лунало слово «Спасибі». Ніби нічого особливого не зроблено, але серце переповнюють тепло і радість. Спасибі організаторам акції, надіємось в подальшому на тісну співпрацю -розповіла Олександрійський сільський голова Валявська В.П.

Зазначимо, що незахищені верстви населення мають змогу одержати безкоштовні окуляри завдяки благодійній акції «Поважному населенню – нові окуляри» , яка стала можливою за допомоги Благодійного фонду Ігора Бриченка «Крокуємо з турботою» спільно з Мінсоцполітики в рамках програми «Добро людям».

Кислиця Г. О. бібліотекар — філії.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top