Горячее 21 августа 2017

Депутати Снігурівської райради виділили 1,5 мільйони гривень з бюджету району на реконструкцію аеропорту «Миколаїв»

Під час засідання 16 сесії Снігурівської районної ради сьомого скликання депутати одноголосно прийняли рішення про виділення з районного бюджету субвенції в розмірі 1,5 мільйони гривень на реконструкцію аеропорту «Миколаїв». Про це інтернет-виданню «Снігурівка.ІНФО» повідомила голова райради Тетяна Мезіна.

За словами голови райради, на сесії, яка відбулася 27 липня, всі депутати одноголосно проголосували за надання фінансової підтримки аеропорту.

«На минулій сесії ми вже прийняли рішення. Всі одноголосно проголосували за внесення змін до програми соціально-економічного розвитку і виділили 1,5 мільйона гривень на аеропорт. Ніхто не заперечував, всі одноголосно проголосували за це питання», — сказала Мезіна.

Згідно проекту рішення «Про внесення змін до районного бюджету Снігурівського району на 2017 рік» районні кошти направлять в обласний бюджет на відновлення діяльності аеропорту.

«Затвердити обсяг субвенції з районного бюджету Снігурівського району обласному бюджету на надання фінансової підтримки з відновлення аеропортної діяльності комунального підприємства «Миколаївський міжнародний аеропорт» в сумі 1500,0 тис.гривень», — говориться в проекті рішення.

1 Комментарий

  1. Ольга

    22.08.2017 at 16:15

    И будут теперь наши депутаты летать рейсом Николаев-Снигиревка за полтора миллиона.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top