Новости 09 ноября 2017

Нардепи Бриченко та Кремінь «накнопкодавили» закон, який нищить реформу держслужби [фото, відео]

Щонайменше п’ятеро депутатів від коаліційних фракцій кнопкодавили під час голосування за законопроект №7126 про внесення змін до деяких законів України відносно окремих питань проходження державної служби. Про це повідомляє громадський рух «Чесно».

«Від «Народного фронту» на порушенні процедури особистого голосування зловили нардепів — Тараса Креміня, Ірину Єфремову і Ігоря Бриченко. Від Блоку Петра Порошенка депутатів з «гальорки» — Олександра Урбанського і Бориса Козиря», — повідомляє організація.

На табло поіменного голосування системи «Рада» видно, що «за» проголосували всі порожні місця в перерахованих нардепів.

Нагадаємо, що миколаївський нардеп Кремінь неодноразово попадався на кнопкодавстві у Верховній раді: його «засікли» в листопаді минулого року. Поруч з Кремінем під час кнопкодавства перебував його колега, також народний депутат від Миколаївщини Ігор Бріченко, який не надав ніякого значення діям свого однопартійця. Потім Кремінь попався на кнопкодавстві в середині квітня: коментувати свій вчинок він не захотів.

Відзначимо, що всі нардепи від Миколаївщини, крім відсутнього Аркадія Корнацького, підтримали законопроект №7126 «Про внесення змін до деяких законів України відносно окремих питань проходження державної служби». Таким чином, вони повернули президенту Петру Порошенко право призначати глав ОДА і РДА без конкурсу.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top