Новости 10 ноября 2017

Влада Снігурівського району укладе договір соціального партнерства з Засільським цукровим заводом щодо збереження траси Т-15-08

10 листопада голова райдержадміністрації Інна Бойко разом з головою райради Тетяною Мезіною та депутатом райради Дмитром Титаренко з робочим візитом відвідали Засільський цукровий завод. Зустріч відбулася в рамках соціального партнерства з метою збереження автодороги Т15-08 Калинівка – Снігурівка – Березнегувате, на ремонт якої було виділено більш ніж 400 млн.грн. Про це повідомили в прес-службі РДА.

Під час перемовин з генеральним директором заводу Володимиром Палієнко, Інна Володимирівна акцентувала особливу увагу на збереженні інфраструктури міста та довколишніх сіл, через які проходять автодороги Т-15-08 та Т-15-05. Досягнута домовленість на рівні керівництва району та генерального директора заводу щодо офіційного укладення договору соціального партнерства, основною метою якого буде не просто виділення коштів на об’єкти соціального призначення, а будуть виділятися кошти на утримання інфраструктури доріг.

Слід відмітити, що зустріч пройшла досить конструктивно і генеральний директор заводу Володимир Палієнко запевнив, що одним із пріоритетів утримання свого іміджу на ринку є дотримання законодавства. Тому, дотримання вагового контролю є однією з умов договірних відносин з перевізниками. За словами Володимира Палієнка, лише цьогоріч було відмовлено від прийняття цукрового буряку 15-ти вантажівкам, які порушили умови договору щодо вагового контролю. Крім того, обидві сторони зустрічі були згодні з тим, що встановлення на автошляхах габаритно-вагових комплексів сприятиме тому, що така проблема як перевантаження зникне взагалі.

Протягом останніх місяців як цього року так і минулих років, практично всі мешканці Снігурівки спостерігали рух вантажівок з цукровим буряком та вантажівки з зерном в літні місяці по місту та на миколаївській та херсонській трасах. Жителі міста обурювалися тим, що через перегруз руйнуються дороги, тому ситуацію намагалися вияснити депутати районної ради Ігор Бульба та Олександр Дібров. Нещодавно, вони відправилися на Засільський цукровий завод з метою перевірки дотримання вагових норм. Але, на жаль, їх на завод просто не впустили.

1 Комментарий

  1. зверобой

    13.11.2017 at 21:56

    Бойко дожала! Наверно и себе в карман запнула! Хотели новой власти в районе вот и получайте!

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top